Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
DENTYSCI, STOMATOLODZY, PROTETYKA
Autor Wiadomość
LoneWolf
Niemowa


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 10:30 am   DENTYSCI, STOMATOLODZY, PROTETYKA

Mam propozycje aby wpisywac tu jesli ktos zna i moze polecic gdzie mozna znalezc polskiego dentyste w okolicach lub w Bristolu. Jest juz mnostwo stomatologow w Londynie, ale chyba nie wszyscy tam lecza.

Ewentualnie prosze o polecanie dobrych (nie rzeźnikow ktorzy albo chca wyrywac albo robic tylko koronki) dentystow Anglików.

czekam...bo akurat boli ząb......
 
 
Splona
Stały bywalec


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 69
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 8:29 pm   

bardzo pilnie potrzebuję namiar na sprawdzonego dentystę, nie musi być Polak, problem jest nagły i bolesny :wink:
 
 
pauludek
Uzależniony


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 392
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 5:24 pm   

Ja korzystam z gabinetu na Gloucester Rd, pracuje tam trzech dentystow, jedna z nich jest Polka. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, mialam zakladane trzy wypelnienia, bezbolesnie, profesjonalnie, czysto i na razie odpukac nie mam problemow. Nie jest to jakas super nowoczesna i wypasiona klinika, ale poziom uslug naprawde godny polecenia.

Ashley Down Dental Care
382 Gloucester Road
Horfield
BRISTOL
BS7 8TR
tel.0117 924 7005
 
 
Splona
Stały bywalec


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 69
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 7:30 pm   

wielkie dzięki!
 
 
Nemo
Rozkręca się


Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 36
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 1:52 pm   

pauludek jesli można prosic o jakieś informacje cenowe z tej przychodni stomatologicznej (jeśli to możliwe). Poprzednio chodziłem do dentysty na Arnos Vale ale ni moge powiedzieć, że byłem na 100 procent zadowolony (z jednym zębem musiałem tam chodzic 2 razy i wytłumaczyc jak go chce mieć naprawionego żeby było pożądnie i na długo). Teraz przeprowadziłem sie na Clifton i tutaj rozgladam sie za jakąś dobrą ale w miarę nie droga opieką stomatologiczną.
 
 
skiboom
Niemowa


Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 10:50 pm   

[quote="pauludek":35iqz49q]Ja korzystam z gabinetu na Gloucester Rd, pracuje tam trzech dentystow, jedna z nich jest Polka. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, mialam zakladane trzy wypelnienia, bezbolesnie, profesjonalnie, czysto i na razie odpukac nie mam problemow. Nie jest to jakas super nowoczesna i wypasiona klinika, ale poziom uslug naprawde godny polecenia.

Ashley Down Dental Care
382 Gloucester Road
Horfield
BRISTOL
BS7 8TR
tel.0117 924 7005[/quote:35iqz49q]


NIEAKTUALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
pauludek
Uzależniony


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 392
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 9:21 pm   

Moge polecic na Clifton, mialam tam ostatnio przeprowadzany dosc powazny zabieg dentystyczny. Klinika nie nalezy do najtanszych, nie wiem jak z leczeniem podstawowym, ale jakosc warta ceny.
Klinika w Clifton Village James Hull obok Tesco. Najlepiej zadzwon albo wstap.
 
 
Nemo
Rozkręca się


Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 36
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 2:49 am   

dzieki za info. Wiem gdzie ta klinika. Wlasnie sie nad wizyta w niej zastanawialem tylko wlasnie obawa przed szokiem cenowym tm bardziej, ze w rachube nie wchodzi tylko stomatologia zacowawcza ale i moze nawet troszke protetyki :(
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 3:31 pm   Re: DENTYSCI, STOMATOLODZY, PROTETYKA

To jak, jest jakiś polski stomatolog w Bristolu?
 
 
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 5:18 pm   Re: DENTYSCI, STOMATOLODZY, PROTETYKA

Polska dentystka przyjmuje w przychodni na Lawrence Weston,tel 01179822303.
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 9:59 am   Re: DENTYSCI, STOMATOLODZY, PROTETYKA

Znalazłem polską dentystkę o wdzięcznym imieniu Alex w Coronation Road Dental Surgery. Czy ktoś korzystał z usług tej pani?
 
 
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 6:12 pm   Re: DENTYSCI, STOMATOLODZY, PROTETYKA

Wlasnie zupelnie przypadkiem odkrylam,ze mam prawie pod nosem dwie polskie dentystki,podaje namiary,moze komus sie to przyda
Petrie Tucker Dental Centre, Wells Road(niestety nr nie znam),Knowle,tel. 0117 977 6498
Nazwiska dentystek to Pawelska i Nowak...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,55 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Reklama