Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
czyszczenie dywanów
Autor Wiadomość
KAROLINA
Gość
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 5:04 pm   czyszczenie dywanów

Hej, Musze wyczyścić dywan, z okazji przeprowadzki, znacie jakąś dobrą i nie drogą firmę, choć w sumie nawet nie mam pojęcia ile sobie życzą za taką usługę :)

Post edytowany przez administracje.
Zmieniłem, po raz ostatni, pisownie z wielkich liter.
W przyszłości takie posty będą usuwane.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 3:20 pm   

Sprawdź sobie np. TUTAJ lub TUTAJ , TUTAJ.
Jest tego sporo, wystarczy posłużyć się GOOGLE, spokojnie nie gryzą. :)
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Gość

Wysłany: Pią Mar 11, 2011 7:30 pm   

heh, z google to ja tez korzystać umiem, chodziło mi bardziej o firmę z polecenia, taka która być może ktoś z Was wypróbował; i proszę nie robić ze mnie idiotki :) pozdrawiam
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 10:05 am   

Anonymous napisał/a:
heh, z google to ja tez korzystać umiem, chodziło mi bardziej o firmę z polecenia, taka która być może ktoś z Was wypróbował; i proszę nie robić ze mnie idiotki :) pozdrawiam

Jeśli ktokolwiek robi z Ciebie idiotkę to jesteś nią sama.
Nie miałem zamiaru aby Cie obrażać tylko pomóc, jeśli błędnie odbierasz chęć czyjejś pomocy, to fakt, idiotyzm.
Pokaż mi (wskaż) w którym miejscu napisałaś o jaką formę Ci chodzi, w Twoim pierwszym poście, jeśli sie tak żołądkujesz.
Sama sobie jesteś winna.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Gość

Wysłany: Nie Mar 13, 2011 1:38 pm   

Twoje błędne założenie, że nie potrafię korzystać z google - przez to poczułam się traktowana, powiedzmy, niepoważnie. Co do pierwszego postu - w przyszłości postaram się być bardziej precyzyjna. Co do Twojej drugiej wypowiedzi - czy nie za mocno się przejmujesz? Serio, ja się 'nie żąłodkuje', wręcz przeciwnie. Pozdrawiam :)
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Nie Mar 13, 2011 11:17 pm   

gość napisał/a:
Twoje błędne założenie, że nie potrafię korzystać z google - przez to poczułam się traktowana, powiedzmy, niepoważnie. Co do pierwszego postu - w przyszłości postaram się być bardziej precyzyjna. Co do Twojej drugiej wypowiedzi - czy nie za mocno się przejmujesz? Serio, ja się 'nie żąłodkuje', wręcz przeciwnie. Pozdrawiam :)

Widocznie jesteś zbyt wrażliwa na tego typu wypowiedzi, i bierzesz je za dosłownie do siebie.
Nigdzie nie napisałem że nie potrafisz się posługiwać google, a jedynie w żartobliwy sposób (często spotykany w internetowym świadku) zwróciłem uwagę na to, że mogłaś po prostu na to nie wpaść.
A nawet jeśli nie potrafiła byś się posługiwać wyszukiwarką, to moim zdaniem wcale nie oznacza że musisz być idiotką, a jedynie że nie posiadasz odpowiedniej wiedzy w kwestii, poruszania się po stronach internetowych - nie sądzisz?
Pozdrawiam również.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Gość

Wysłany: Pon Mar 14, 2011 7:47 am   

Cenzor napisał/a:
Jest tego sporo, wystarczy posłużyć się GOOGLE, spokojnie nie gryzą. :)



Nie, faktycznie, wcale nie sugerowałeś niczego :)
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pon Mar 14, 2011 11:26 pm   

Anonymous napisał/a:
Cenzor napisał/a:
Jest tego sporo, wystarczy posłużyć się GOOGLE, spokojnie nie gryzą. :)



Nie, faktycznie, wcale nie sugerowałeś niczego :)

Ja nie widzę czegoś co by sugerowało że potraktowałem Cię jak idiotkę.
Stwierdzenie że google nie gryzą, jest często spotykaną formą, przypominania o tym o czym ktoś mógł zapomnieć, lub nawet nie wiedzieć.
Gdybym każdą wypowiedź miał interpretować po swojemu, idąc Twoim tokiem myślenia, chyba w ogóle bym zrezygnował z pisania postów - serio.
Przy okazji dodałem uśmiech, co wskazuje na humor w wypowiedzi.
Ja tu nie widzę nic obraźliwego.
A skoro nie wyjaśniłaś o co Ci chodzi w pierwszym poście, nie zrozumiałem i chciałem Cie naprowadzić na "odpowiedni tor"
Nie wmawiaj mi hipokryzji, wiem co miałem w zamiarze pisząc w odpowiedzi.
Napisałaś niezrozumiale pierwszy post, chciałem pomóc, a teraz w dodatku starasz sie jeszcze o to, abym za nie porozumienie z Twojej winy, odpowiedzialność ponosił ja?
Bo uraziło Cię coś co wcale nie miało Cię urazić.
Osochodzi?
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,58 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Reklama