Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliťszej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy moťna pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Róťne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
czy Warto? Pytanie o dzielnice
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 7:01 am   czy Warto? Pytanie o dzielnice

witam. Czy zna ktoś dzielnice TOTTERDOWN w Bristolu? Czy jest tam w miarę spokojnie, jak daleko jest do centrum. Proszę o jakiekolwiek informacje
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 39
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 907
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 7:37 am   

ja znam, bo tam mieszkałem. Do centrum 15-20min. pieszo, po drodze Temple Meads czyli dworzec kolejowy, nie daleko duży budynek z LLoyds TSB i Nat West (o ile dobrze pamietam), duże centrum handlowe. Dzielnica w miare spokojna ale musisz byc przygotowany sąsiedztwo Pakistańczyków
 
 
 
Gość

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 11:27 am   

Dzięki za odpowiedź. słyszałem , ze tam jest niezła góra pod która trzeba się wdrapywać- choć nie wiem czy to prawdziwa informacja. Mam nadzieję, ze jakieś busy tam dojeżdżają
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 39
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 907
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 8:08 pm   

ano górka jest, w jednym miejscu jest nawet z tego powodu ulica jedno-kierunkowa i można jechać tylko z góry na dół. Oczywiście autobusy jeżdżą o to sie nie martw
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire | Maximus-Oświetlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Reklama