Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
czy to Spam czy to miłość mojego życia?
Autor Wiadomość
zealot 


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 17
Skąd: Warrington (Anglia)
  Wysłany: Sro Lip 13, 2011 9:53 pm   czy to Spam czy to miłość mojego życia?

Ostatnio jakieś dziwne maile dostaje. Na przykład dzisiaj mi taki przyszedł:

Cytat:

Witam,
nazywam się przegapić Anira widziałem dzisiaj swój profil na (infolinia.org) i stają się interesujące dowiedzieć się więcej o Tobie, i będzie jak wysłać do mnie e-mail do mojej skrzynki drodzy prosimy o przesłanie maila do mnie bezpośrednio z moim e-mail adres tak, że będę do was wysłać swój ładne zdjęcia, a także powiedzieć, moim celem kontaktu z Tobą dzięki.
Miss Anira.


Hello,
my name is miss Anira i saw your profile today at (infolinia.org) and become interesting to know more about you ,i will like you to send me an e-mail to my box my dear please send mail to me directly with my email address so that i will send you my nice pictures and also tell you my purpose of contacting you thanks.
from miss Anira.


Nie szukam dziewczyny, nigdy nie używałem modułu "Randka" na tej stronie a mimo to jakaś dziewczyna, która nie zna języka polskiego i która na polskojęzycznej stronie infolinia.org mnie znalazła chce mnie poznać, bo mój profil wydał jej się bardzo interesujący. :lolek2:

Doradźcie mi proszę co mam zrobić, bo ja już nie wiem. Powinienem umówić się z tą osobą? :laugh:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 11:17 pm   

Nie martw się, ja mam podobnie.
Mimo że w profilu nie mam ani jednego zdjęcia z moją podobizną.
Ja to traktuję jako spam, ale wybór podejmiesz sam, może to młoda, piękna i bardzo wartościowa osoba. :)
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 7:02 am   

to nie spam to scam. Najpierw będzie ci pisać jak to bardzo cię kocha (oczywiście w załączeniu super sexy albo i nie fotki) a potem bedzie pisać, że potrzebuje pieniędzy, bo musi płacić za dostęp do internetu itd. itp.
Ja czasem sie bawię z takimi scamerami i aż się czasem sam sobie dziwię jakie długie listy po angielsku potrafię pisać :mrgreen:
 
 
 
zdobyslawski 
Niemowa


Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 5
Skąd: Airedale (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 08, 2015 12:01 pm   

Fajne fotki wysyłają? :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama