Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktos chodzi n a mecze w Bristolu???
Autor Wiadomość
tomkk
Niemowa


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 13, 2007 9:33 am   Czy ktos chodzi n a mecze w Bristolu???

Niedługo pojawie sie w Bristolu. Szukam kolegów tak jak ja uwielbiajacych piłke z którymi mogłbym sie wybrac na jakiś meczyk!
:twisted: LECH POZNAŃ :twisted:
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 13, 2007 10:58 am   

Hmm...nie powinno byc z tym problemu, bako jest footbolowym zapalencem, nawet niedawno prawie poszedl na mecz Bristol Fc vs Milwall, ale mu bilet tydzin pozniej przyslali i nie mogl wejsc :)
Ps. Ja moze tez sie wkoncu wybiore, chociaz...jak mam wydac ponad 20 F i ogladac Bristol FC to wole Wydac troche wiecej i pojechac zobaczyc Man UTD
Glory GLory Man United !!! Glory GLory Man United !!!
_________________
Punk not Dead !
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 13, 2007 5:23 pm   

[quote="brzozzi":3mqejpwb]Hmm...nie powinno byc z tym problemu, bako jest footbolowym zapalencem, nawet niedawno prawie poszedl na mecz Bristol Fc vs Milwall, ale mu bilet tydzin pozniej przyslali i nie mogl wejsc :)
Ps. Ja moze tez sie wkoncu wybiore, chociaz...jak mam wydac ponad 20 F i ogladac Bristol FC to wole Wydac troche wiecej i pojechac zobaczyc Man UTD
Glory GLory Man United !!! Glory GLory Man United !!![/quote:3mqejpwb]Heh Ty sie Brzozzi smiej i tak cie wyciagne na jakis szpil

A co do kolegi "Kolejorza" jak masz ochote to wal na priv

na mecze u siebie chetnie a i wyjazd z BCFC tez juz zaplanowany (razemz kolega Brzozziego z pracy) jedziemy na Milwall i Swansea moze

Tak wiec bedzie ciekawie

aha

W BRISTOLU tylko RUCH&MYSZKOW&ELANA :twisted:
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
tomkk
Niemowa


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 7:25 am   

:P Dzieki za odzew! Fajnie, bardzo fajnie bo samaemu to by było nudno. Szkoda tylko że nie ma 1 ligi w Bristolu, ale co tam. Jak mozna się z wami skontaktować? No i kiedy meczyki?
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 7:39 am   

no coz, sledz "te strony", (ten sledz to dodany z wiadomych wzgledow :) ), wiec wszystko bedzie na pewno na forum, w przyszlym tygodniu planujemy male spotkanko forumowiczow , na ktore zapraszamy...
a najblizszy meczyk hmmm...zaraz sprawdze jak tam grafik wyglada...Sa bilety na Wattford, ale niestety mecz jest w srode wiec ja nie dam rady, bo juz urlopu nie mam, pozostaja mi tylko weekendy... :(
a szkoda bo pewnie bilety na Lille w czempions lig, beda w general sale, pozostaje sie modlic ze na Sheffield Utd i moze Blackburn no i Mboro bo oni cieniuja...2 ostatnie sa w sobote!!!...
A tak na mkolejnym marginesie to moze byc ciezko, bo teraz duuuuzo ludzi przychodzi na mecze ( wkoncu maja wygrac lige !!!) ostatnio znow bylo 76.000, ale badzmy dobrej mysli no i trzeba zagladac na strone od czasu do czasu, zeby dostac bilety na dobra miejscowke...
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:50 pm   BRISTOL FC vs M'boro FA CUP game

BRISTOL FC vs M'boro FA CUP game !!! Kto ma ochote isc, bo Matthew, Bako i ja idziemy na pewno 27.01 sobota
bilety od 17-19 funtow
_________________
Punk not Dead !
 
 
tomkk
Niemowa


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 9:40 pm   

Fajnie ze idziecie! Ja narzie musze spasować dopuki nie znajde roboty liczy sie kazdy grosz he he :lol: z wielka checią bym sie wybral no ale chyba sam zrozumiesz. Bede sie dozywal jak sie wyklaruje sytuacja!
Pozdro
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 8:01 am   

no to sobie poszlismy, wszystkie bilety w general sale sprzedane :(
k..wa !
_________________
Punk not Dead !
 
 
tomkk
Niemowa


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 5:11 pm   

no szkoda szkoda!!!! jeszcze nie raz bedzie okazja.
do zobaczenia w MAD DOC
 
 
tomkk
Niemowa


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 5:11 pm   

no szkoda szkoda!!!! jeszcze nie raz bedzie okazja.
do zobaczenia w MAD DOC
 
 
kwasny
Niemowa


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 9:30 pm   OJJJ meczyk jutro!!!

Jeśli ktoś się wybiera na BCFC z WBAlbion to dajcie znać. Ja zawsze na ATEYO stand
_________________
taaaahhh
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 9:35 pm   

Ja bede musial sie wybrac...naciski ze strony wspolpracownikow... :)
Jutro na pewno nie ale...juz niedlugo
_________________
Punk not Dead !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje mang
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama