Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum

Poprzedni temat «» Następny temat
czy jest jakas impreza polska w oxfordzie?
Autor Wiadomość
Misia
Gość
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 5:56 pm   czy jest jakas impreza polska w oxfordzie?

hejka
dopiero co przyjechalam, i sie zastanawiam czy mozna gdzie spotkac polakow na takich imprezach?
 
 
Imprezowicz
Gość
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 7:46 pm   

Polecam:

"the bridge", "parkend", "que pasa"

"the bridge" jest na george st, "parkend" jest na parkend st a "que pasa" kolo westgate

CU THERE
 
 
kiju
Rozkręca się


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 20
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 11:41 pm   

witam
nareszcie znalazlem forum odpowiednie dla siebie
jestem w oxford od marca przenioslem sie z belfastu i witam wszystkich bardzo serdecznie
w que passa juz bylem kilka razy jest fajnie ale nie podoba mi sie jak wypraszaja gosci kiedy konczy sie impreza , i to ze nie wypite do konca drinki zabieraj ze stolika nie pytajac o nic
pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Novak
Niemowa


Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 3:46 pm   

Mam nadzieje,ze nie zostane zbesztany przez administratora tego forum,ale zalozylem tez forum dla Polakow mieszkajacych w Oxfordshire.To jest znakomite,ale jest ogolne,chcialem zaprosic wszystkich,ktorzy sa zainteresowani wspolpraca takze chetnych na moderatorow.
To na tyle off-topicu,a teraz do rzeczy.
Jestem po pierwszych rozmowach dotyczacych organizacji POLSKIEGO KONCERTU w Oxfordzie,mam nadzie,ze spotkam sie tu z jakims odzewem,co napewno ulatwilo by dalsze ruchy.
wiecej szczegolow na pm
Pozdrawiam
_________________
www.forum-anglia.org
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Seiken 
Ja tu tylko sprzatam



Wiek: 27
Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 284
Piwa: 3/6
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 11:55 am   

Jesli chcesz cos zorganizowac to zapraszamy do wspolpracy ale jesli chcesz tylko wrzucic reklame swojego forum to niestety nie jest to mile widziane.

Pozdrawiam i zapraszam do pisania postow nie reklam.
_________________
Oxford.infolinia.org |
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
__________________________________________________________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
---------------------------------------------------------------------= Edmund Burke =-----------
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Novak
Niemowa


Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 4
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 4:00 pm   

mam nadzieje,ze tak lepiej weedytowalem post.
Seiken chodzi mi glownie o wspolprace.
Jestem w kontakcie z Wytwornia Wielkie Jol, w sprawei koncertu Tedego,wiec jesli sa chetni to zapraszam
_________________
www.forum-anglia.org
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Irena29 
Niemowa



Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 1
  Wysłany: Nie Wrz 09, 2007 11:16 pm   

hej,
polecam QUE PASSA, sa super imprezki co drugi czwartek.

Niedawno to zmienili, i przez przypadek trafilysmy z kolezankami na amerykanska imreze.. ale nie bylo zle:), choc nie ma to jak POLACY :)

Pozdrawiam - tu sa fotki - mozna obejrzec, rowniez z polskiej imprezki: http://quepasaphotos.com/

Irka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Seiken 
Ja tu tylko sprzatam



Wiek: 27
Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 284
Piwa: 3/6
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 8:43 am   

Niedlugo powinna byc dostepna galeria na naszej stronie i bedziecie mogli dodawac wlasne z pewnoscia bardzo ciekawe zdjecia ;)

BTW. Witam na Forum Ireno :)
_________________
Oxford.infolinia.org |
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
__________________________________________________________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
---------------------------------------------------------------------= Edmund Burke =-----------
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
infamous
Nieśmiały


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 11
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 10:43 am   

Juz niedlugo odbedzie sie jedna z najwiekszych polskich imprez w UK. Jestesmy w trakcie przygotowan (negocjonowania cen z wlascicielami lokalow). Wstepnie impreza miala sie odbyc 24 sierpnia w Ocean&Collins, niestety manager tego lokalu okazal sie za przeproszeniem kretynem i zniknal. I tutaj mala prosba do wszystkich, nie chodzcie do Ocean & Collins.

Kilka tygodni temu dowiedzielismy sie, ze mozemy zrobic tego typu impreze w Bingo Hall - Carling Academy, to daje nam wiecej mozliwosci, wiecej wykonawcow wystapi, wiecej parkietowiczow przyjdzie :)

Nie bedzie to impreza typu Polish Night @ Que Passa. Nie beda grane polskie piosenki. Wiecej szczegolow w krotce, rozgladajcie sie za plakatami na miescie England vs Poland.

Muzyka: Funky/Vocal/Disco/Electro House

Jesli ktos z was ma jakies pytania, chcialby pomoc w promocji prosze smialo kontaktowc sie ze mna. dawid @ zuo . pl

pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
katex 
Stały bywalec
Kate



Wiek: 26
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 96
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 9:04 am   

30 listopada są organizowane polskie andrzejki tu w Oxfordzie jak ktoś jest zainteresowany dajcie znać na e-mail napisze gdzie i o której. Wstęp free oczywiście :) Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bahaha20 
Niemowa


Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 5:14 pm   

Napisz cos wiecej o tej imrezie na forum. Gdzie to jest organizowane?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
katex 
Stały bywalec
Kate



Wiek: 26
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 96
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 7:44 pm   Andrzejki

30 listopada - piątek, są organizowane andrzejki. Jest to spotkanie zapoznawczo - integracyjno rozrywkowe. Gdzie - Que Passa, godzina - 20.00 :) Polaków chcących poznać Polaków i pobawić się zapraszamy :) :okii:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
malgosienka82 
Niemowa



Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: Buckingham
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 11:47 pm   

hej, wiem ze troche pozno ale czy ktos z Was moze mnie poinformomwac czy idzie do tego lokalu jutro ?

cheers
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
katex 
Stały bywalec
Kate



Wiek: 26
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 96
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 11:54 pm   Andrzejki

malgosienka82 napisał/a:
hej, wiem ze troche pozno ale czy ktos z Was moze mnie poinformomwac czy idzie do tego lokalu jutro ?

cheers



Hej... na 100% bedzie tam około 30-40 osób które potwierdziły już swe przybycie do Que Passa, mała sala jest zarezerwowana :)
Pozdrawiam Kasia :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
malgosienka82 
Niemowa



Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: Buckingham
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 4:11 pm   

OK, nie bylo mnie tam bo problem polega na tym ze nie mam zadnej ''polskiej ekipy'' z ktora moglabym tam wpasc, a samemu isc tak w ciemno to nie za bardzo...

:polen: no moze nastepnym razem

Moze jest ktos w takiej samej sytuacji jak ja?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
katex 
Stały bywalec
Kate



Wiek: 26
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 96
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 5:51 pm   Hej Gosiu

Piszesz że nie chciałaś iść sama na andrzejki, ale tam było wiele osób, które tak jak ty nie miały z kim przyjść, przyszły same ..... i nie żałowały :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
grucha 
Stały bywalec



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 87
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 1:47 pm   

Malgosienka82 jak masz czas teraz w niedziele do Oxfordu ma sie spotkac tam pare osob ktore tak jak ty i ja nie maja jakiejs "zrganizowanej paczki wiec ...Po prostu przyjdz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
anula107 
Niemowa
zagubiona


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 7:43 pm   

czesc wszystkim...czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie w Oxfordzie mogę poznać Polaków? Może wiecie o jakichś zorganizowanych (lub nie) imprezach, jak tak to gdzie i kiedy? Stęskniłam się za polskimi bikami, a co ważniejsze Polakami i polską mową...z góry dzięki za pomoc:))
Ania
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama