Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
co to za sciema znow z BMIBABY i EASYJET
Autor Wiadomość
matrix
Nieśmiały


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 15
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 5:10 pm   co to za sciema znow z BMIBABY i EASYJET

Chciałem lecieć pod koniec maja do Gdańska, BMIBABY latają we wtorki i soboty z Cardiff, ale od 20 maja tylko w soboty, jeszcze wczoraj jak sprawdzałem latały 2 razy w tygodniu, nie wspomnę że miały zacząć latać w lutym, co to za linie???? Ale jeszcze lepszy jest Easyjet z bristolu, bilety dostępne tylko do 20 maja, potem w lipcu i czerwcu NIC. Czy któś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi? Czy ktoś ma zarezerwowane bilety po 20 maja w tym kierunku?
 
 
gregor 



Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 126
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 5:59 pm   

Jezeli chodzi o easyjet
easy Jet zawiesza loty z Gdańska do Wielkiej Brytanii z uwagi na zbyt niski popyt na swoje usługi. Utrzymane zostaną połączenia easy Jet z Krakowa i Warszawy. easy Jet sprawdzi potencjalny popyt na niskokosztowe połączenia z Trójmiasta i rozważy swój powrót do Gdańska w przyszłości.
Połączenia z Gdańska zostaną zakończone:
- Edynburg 22 kwietnia
- Londyn Gatwick 11 maja
- Bristol i Belfast 20 maja
Pasażerowie, którzy wykupili juz bilety na lato otrzymają wkrótce informacje o zwrocie pieniędzy” – podaje easy Jet
 
 
matrix
Nieśmiały


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 15
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 7:03 pm   

To się nalataliśmy przez około 6 miesięcy z Bristolu, nie rozumiem dlaczego nie zredukowali lotów do 1 w tygodniu, tylko starają się utrzymać aż 3?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama