Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekaw jestem, ile osób wynajmuje mieszkanie samodzielnie..
Autor Wiadomość
Darr
Niemowa


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 3:27 am   Ciekaw jestem, ile osób wynajmuje mieszkanie samodzielnie..

Większość Polaków chyba nadal trzyma się "stadnie". Ciekaw jestem jak to bywa. Czy zdarzają się osoby, które wynajmują mieszkanie samodzilnie, a nie mieszkając w grupach.

Czy może raczej myślicie o pieniądzach niz o standardzie zycia. Wkoncu to po pieniądze większość przyjechałą... no może ta mniejszość po perspektywy i coś innego. :)
 
 
pauludek
Uzależniony


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 392
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 10:06 am   

ja, tzn my wynajmujemy mieszkanie samodzielnie (1 bedroom). Mieszkamy w dobrej dzielnicy (patrz: location), mieszkanie jest umeblowane i biorac to pod uwage nie uwazam, zebysmy placili wygorowana cene. Poza tym przyjechalismy tu nie zarabiac i odkladac kazdego funta, ale po prostu zyc. Dlatego tez odrobine wygody i prywatnosci przedkladamy nad zaoszczedzenie co miesiac drobnej sumy (co zreszta moim zdaniem po dodaniu wydatkow na autobusy lub paliwo, czas tracony w korkach i na dojazdy, oraz ryzyko mieszkania w mniej bezpiecznej dzielnicy i tak wychodzi korzystniej).
 
 
DarJus
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 193
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 4:48 am   

Wynajmujemy pokoj w kamienicy w ktorej wiekszosc stanowia polacy, wiec jest dosc swojsko.
_________________
DarJus... czyli Darek i Justyna :P
 
 
Qfel
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 79
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 11:16 am   

ja od kilku dni wynajolem dom, moj znajomy zamieszkal ze mna i zaczynam doceniac uroki mieszkania w 2 zamiast w 10 w jedym pokoju :)
_________________
www.qfel.com - zapraszam
 
 
Jacomo
Nieśmiały


Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 17
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 11:33 pm   join (?)

[quote="Qfel":3miii8el]ja od kilku dni wynajolem dom, moj znajomy zamieszkal ze mna i zaczynam doceniac uroki mieszkania w 2 zamiast w 10 w jedym pokoju :)[/quote:3miii8el]

Witam! jest możliwośc dołączenia do Was, tzn do tego mieszkania? Jestem studentem V roku Robotyki z Krakowa, o pozytywnym nastawieniu do życia :) Sprawa jest taka ze do niedawna miałem obiecane mieszkanie w Br, ale znajomy Anglik który obiacał mi pomoc prawdopodobnie "zawiedzie", stąd prośba do Was.

Pozdrawiam, Kuba (jescze w Krakowie)
_________________
Jacomo
**********
gg 2591304
**********
 
 
Kamila i Marek
Nieśmiały


Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 13
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 4:50 pm   

My tzn. mąż, ja i dwójka dzieci wynajmujemy samodzielne mieszkanie ale w najbliższym czasie chcemy je zamienić na dom z ogródkiem, bo chcemy tu wygodnie żyć podobnie jak Pauludek + trochę odłożyć na przyjemności życia doczesnego :D a nie tylko ciułać pens do pensa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama