Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
logo

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyć tego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać na forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Cambridge Polish Facebook Group
Autor Wiadomość
RadekW
Niemowa


Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 3:18 pm   Cambridge Polish Facebook Group

Witam wszystkich.
Właśnie zarejestrowałem grupę dla Polaków przebywających w Cambridge na popularnej w UK stronie - Facebook.
Być może strona ta ułatwi nam zawieranie znajomości?
Aby sie podłączyć trzeba mieć zarejestrowany profil na Facebook
Zapraszam serdecznie. To nic nie kosztuje :)
 
 
polskicambridge 



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 110
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 4:06 pm   

Oczywiście można również wykorzystać formy umożliwiające kontakt z Polakami w Cambridge poprzez Nasz Blog , Galerię , Oferty towarzyskie lub publikację własnych Video uploadowanych na YouTube.
Moim zdaniem trochę mija się z celem tworzenie coraz to nowych przedsięwzięć jak np. wspomnianych w poprzednim poście, które moim zdaniem powodują zamiast integracji, niepotrzebne rozproszenie.
_________________
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
 
 
RadekW
Niemowa


Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 5:54 pm   

Można oczywiście kontaktować się przez "Blog" w którym jest jeden wpis, "Oferty towarzyskie", które służą jako oferty pracy i reklamy firm, albo przez "Galerię" z kilkoma zdjęciami... choć nie wiem jak to zrobić.
"Facebook" ma inną filozofię działania, nie jest to konkurencja dla tego Forum tylko alternatywny sposób komunikowania się.
Wydaje mi się, że im więcej jest miejsc w sieci które można wyszukać np: poprzez google, tym lepiej dla szukających.
Można takie polskie strony linkować, aby się uzupełniały.
 
 
Dawid 



Wiek: 30
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 850
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 6:06 pm   

moze i masz racje, ale tych "miejsc" w sieci jest juz tyle, ze powoli traci to sens,, no bo na ilu miejscach mozna sie udzielac/? chyba ze rezygnujesz z zycie poza siecia :)

zreszta jeszcze z dwa -trzy miesiace i na stronach naszej sieci bedziesz mial duzo wiecej mozliwosci, porozumienia sie z innymi
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
polskicambridge 



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 110
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 6:25 pm   

RadekW napisał/a:
Można oczywiście kontaktować się przez "Blog" w którym jest jeden wpis, "Oferty towarzyskie", które służą jako oferty pracy i reklamy firm, albo przez "Galerię" z kilkoma zdjęciami... choć nie wiem jak to zrobić.
~
Trochę to zabrzmiało jak oskarżenie. Niestety nasza Cambridgeowska społecznoć trochę zaganiana i widać nie ma czasu na kontakty. Chociaż ja przez ostatni miesiąc pracuję dzień w dzień po 12, ale zawszę znajduję czas żeby coś skrobnąć ;-) Mam nadzieję, że treść strony oraz forum będzie odzwierciedlać Nasze zainteresowania oraz potrzeby. Oczywiście jeśli masz ochotę to możesz wprowadzić trochę życia, np. przez zapoczątkowanie własnego bloga itp itd :okii: Ja po pół roku trochę się wypaliłem.
Jeśli chodzi o ilość stron i ich wzajemne linkowanie się to raczej preferuję jeden wynik wyszukiwania w google, zamiast 1000000000, trochę się później ciężko połapać.
_________________
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
 
 
Dunedainor
Niemowa


Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 3
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 11:40 am   Grupa

Hejka:)

Jaka jest dokladna nazwa grupy/sieci, bo jakos nie moge znalezc nic z polakami i Cambridge;)

Pozdro:)
 
 
walker
Stały bywalec


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 114
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 3:41 pm   In the Court of the Crimson King

A muzyki to można tam posłuchać? Bo tutaj i Led Zeppelin i King Crimson (chociaż trochę przerywa przy słuchaniu). A little bird told me that kolejna porcja niezłej klasyki w drodze.
 
 
polskicambridge 



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 110
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 5:40 pm   

walker napisał/a:
A little bird told me that kolejna porcja niezłej klasyki w drodze.

Też do mnie przyleciał, i ćwierkał coś o nowej porcji zajefajnych kawałków dodanych przez Walkera :gitara: . Będę pierwszym, który doda komentarz ;-) .

Ps. Tutaj http://cambridge.infolini...d=105&Itemid=53 opis jak to można zrobić. Może ktoś mnie miło zaskoczy :?:
A tutaj http://cambridge.infolini...id=51&Itemid=55 też kilka użytecznych informacji jak dodawać artykuły na stronę.
_________________
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
 
 
walker
Stały bywalec


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 114
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 6:48 pm   

polskicambridge napisał/a:
Może ktoś mnie miło zaskoczy


No to czekamy, kto nas miło zaskoczy.
 
 
walker
Stały bywalec


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 114
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 6:55 pm   a w międzyczasie niech zajefajna muzyka umila nam czas

http://www.vondrackova.net/index.php
 
 
RadekW
Niemowa


Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 4
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 7:47 pm   

Witam.
Podałem link do grupy w pierwszym wpisie ale admin widocznie wykasował.
Zmieniłem trochę nazwę więc teraz jak wpiszesz "Polska" i "Cambridge" to powinno wyszukać w Facebooku bez problemu.
Pozdrawiam... cenzorów również. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,43 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklama