Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Brytyjskie prawo jazdy na samochód ciężarowy
Autor Wiadomość
fiodormix 
Nieśmiały
fiodormix


Wiek: 27
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 15
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:53 pm   Brytyjskie prawo jazdy na samochód ciężarowy

Witam

Szukam osob , ktore wiedzą cos o prawku na samochody ciezarowe w UK ?? zamierzam sie zabrac za nie niedlugo ...moze ,ktos zdawal w Uk takie prawko ?
Dzieki z gory za info
 
 
 
ania250
Niemowa


Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 11:03 pm   

ja co prawda nie zdawalam na samochod ciezarowy ale jesli sie za to zabierasz to warto zaopatrzyc sie w aktualne testy ktore pojawia sie na egzaminie, co najlepsze-opracowane w jezyku polskim :mrgreen: <czesc tekstu zostala usunieta - prosze nie stosowac kryptoreklamy na Forum - pozdrawiam Seiken>

powodzenia
 
 
kropka
Niemowa


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 2
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 9:17 pm   

Fiodormix i jak z tym Twoim prawkiem na samochod ciezarowy, kontaktowales sie z z ta firma /xxxx/? Ja sie tak wlasnie zastanawiam, bo w Anglii calkiem latwo o prace kierowcy, a moze co jakis czas udalo by sie do Polski pojechac?!
Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
miszelina
Niemowa


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 10:43 pm   

Czy wiecie cos na temat aktualnych podrecznikow z testami na prawko w UK???
Podobno od 1 wrzesnia zmienily sie testy ,a ze mam zamiar zapisac sie w niedlugim czasie to warto byloby pouczyc sie z wlasciwych materialow i zdac to za pierwszym razem:)

Pozdrawiam:)
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:33 pm   

testy na prawojazdy sa do kupienia za posrednictwem naszego serwisu, ceny sa takie same jak na stronie producenta testow
https://infolinia.org/pora...prawojazdy.html
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
Ostatnio zmieniony przez Dawid Wto Gru 16, 2008 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
byledolata
Niemowa


Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Brighton & Hove (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 7:24 pm   

miszelina napisał/a:
Czy wiecie cos na temat aktualnych podrecznikow z testami na prawko w UK???
Podobno od 1 wrzesnia zmienily sie testy ,a ze mam zamiar zapisac sie w niedlugim czasie to warto byloby pouczyc sie z wlasciwych materialow i zdac to za pierwszym razem:)

Pozdrawiam:)


Oprocz tej stronki mozesz kupic je na stronce emano.co.uk, zreszta poszukaj troche a na natrafisz na wlasciwy trop. Poza tym te podreczniki z nowymi testami sa juz od sierpnia :laugh:

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 9:06 pm ]
Jak tam Miszelino, podreczniki zakupione, termin testow zarezerwowany?

Zima tuz, tuz....

Zawsze to lepiej wszystko pozalatwiac zanim przyjda jesienne mgly czy zimowe sniegi.
pozdrawiam :okii:
 
 
miszelina
Niemowa


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 9:29 pm   

No nie bylo super latwo ale sie udalo :okii: uczylam sie jednak z emano i zdalam za pierwszym razem. A jazde bede miec po swietach czy tez bardziej Nowym Roku, teraz delektuje sie zakupami i tlokiem na Oxford street :Vampire:
 
 
zygi
Niemowa


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: Preston (Anglia)
Wysłany: Sro Sty 14, 2009 12:38 pm   

ja jestem w trakcie zdawania na kat C , dwa razy oblalem w polsce teraz, próbuje w angli,duzo o zdawaniu i tym wszystkich sprawach zwiazanych z prawem jazdy jest tutaj: https://infolinia.org/pora..._categories/155 - w kategorii prawo jazdy
 
 
miszelina
Niemowa


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 10:35 am   

Zygi, na stronce emano tez znajdziesz sporo uzytecznych informacji, ja w kazdym razie korzystalam z ich bazy info.
Pozdro ;)
 
 
lovely
Niemowa


Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 5:16 pm   

Miszelina, a mozesz mi powiedziec jak wyglada egazmin z jazdy?! Testow sie nie boje, codzinneie czytam po kilka stron z emano, ale jazda, na sama mysl mnie paralizuje....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 17
Reklama