Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety i karty na pociąg
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 699
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 6:33 am   


Kupowanie biletu



Bilety można kupić na kilka sposobów:



  • w kasach na dworcu - wygodne, ale należy pamiętać że kupując bilet na dłuższą podróż w ten sam dzień zapłacimy zazwyczaj dużo drożej (należy się więc wybrać na dworzec co najmniej tydzień przed wyjazdem)

  • przez telefon - dzwoniąc do jednej z wymienionych tutaj firm

  • na internecie - na stronie www.Qjump.co.uk można sprawdzić aktualny rozkład jazdy pociągów, zaplanować podróż, jak również kupić bilety płacąc kartą kredytową albo debetową. Zakupione tam bilety mogą być wysłane pocztą albo odebrane osobiście na jednej z ponad piećdziesięciu stacji.

  • u konduktora - jest to najdroższa opcja. Konduktorzy przyjmują najpopularniejsze karty płatnicze oraz gotówkę.


Bilety na trasach lokalnych czy przy krótkich podróżach można bez obaw kupować w ostatniej chwili lub u konduktora - one zazwyczaj mają stałą cenę.



Przeczytaj artykuł
 
 
Miko30
Gość
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 6:33 am   

Chcę kupić bilet na pociąg przez internet będąc jeszcze w Polsce. Czy zakupu mogę dokonać kartą WBK prepaid w GBP? Czy nie będzie problemu z odbiorem biletu na stacji? Gdzie mogę ten bilet odebrać - w automacie biletowym na stacji czy w okienku kasowym na stacji?
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 6:32 am   

Najlepiej dowiesz się dzwoniąc się do firmy w której chcesz zakupić bilet.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,43 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama