Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Wto Lut 23, 2010 8:08 am
benzyna
Autor Wiadomość
karola-b3 
Niemowa


Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: Glasgow (Szkocja)
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 4:26 pm   benzyna

Czy jest mozliwosc zwrotu poniesionych kosztów dojazdu do pracy w Szkocji
Poniewaz dojezdzam do pracy okolo 40 mil dziennie do innego miasta czy jest mozliwosc odpisu poniesionych kosztów lub jakies dodatki do benzyny
Wiem ze takie odpisy mozna robic jako samozatrudniony ale ja pracuje przez agnecje????????????????????????????????
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 488
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 5:10 pm   

jeśli chcesz obniżyć koszty dojazdu do pracy to zabieraj ze sobą ludzi, którzy za dojazd będą Ci płacić, tak praktykuje wiele osób, które mają daleko do pracy, wiem, że są niektóre agencje, które zwracają za bilety autobusowe jakąś część, ale nie jest to potwierdzona informacja
_________________

 
 
karola-b3 
Niemowa


Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: Glasgow (Szkocja)
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 1:45 pm   

na tyle jestem obrotna ze wpadlam sama na taki pomysl zabierania ludzi ze soba ale jakbym miala taka mozliwosc to by nie bylo powyzszego pytania a poza tym agencje tak refunduja koszty podrozy ale to sa smieszne pieniadze-jeden dwa funty tygodniowo
chyba ze agencja stosuje cos w rodzaju umbreli ale to juz inna bajka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama