Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
logo

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyć tego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać na forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Agencje pracy, ktora wedlug was jest najlepsza?
Autor Wiadomość
stoke-on-trent 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: PrzejdĽ do mapy
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 9:04 am   Agencje pracy, ktora wedlug was jest najlepsza?

tak sie zastanawialem, jakie macie doswiadczenia w tej kwestii, piszcie
_________________
_______________________

Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
 
 
Lesio_the_besio
Niemowa


Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: Newcastle-under-Lyme (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 8:08 pm   

czesc,
ja robilem dla wielu :kill: gap, advance, pps, top uk :Vampire: gap co tydzien odciagal mi za cos kase, za buty - a nie dali mi bo mialem swoje, jakis administration feee, nie wiek k****, za wszystko :motz: pps wyslal mi home office i odciagneli mi 90funow i tak do tej pory ani kasy ani home offisu nie ma - znaczy w mojej agencji mi wyrobili niedawno :angry: top uk - i ten caly zlodziej przekret Igor na odpal odrazu :dum: advance Michalek i teraz ta jego Laska Justyna tez w Gapie robila wiesniara jedna - zlodzieje. masakra z tymi agencjami jest. Ja robie dla advantage z newcastle :okii: i do teraz jest ok, jak sie jakis problem pojawia to zawsze pomoga, traktuja jak ludzi! kumpel moj robil tez przez primetime kolo birmingham i mowil ze oni tez sa wporzo!
lechu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,6 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama