Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
ach te pakistany
Autor Wiadomość
KEj 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 163
Skąd: Llantrisant (Walia)
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 6:12 pm   

megus77 napisał/a:
a co studiujesz?


multimedia design..
zaraz nam sie oberwie od admina za posty nie na temat! ;-)
_________________
Gud morning, zis is jor kaptin spiking. ?i hef som problems ?if a?er motor, so? plis zis pipul, hu ken s?im plis d?amp intu ze ?oter. Zis pipul hu ken not s?im, s?kju for jor atenszon.
 
 
 
Hubert 
Rozkręca się


Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 34
Skąd: Barry Island
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 7:20 pm   

KEj napisał/a:
Hubert napisał/a:


Ignorancja ?? - to niby nie wiem jak jest poprawnie?!To nie ignorancja - zapewniam
ze wiem jak sie mowi prawidlowo.Nie wiem czemu cie drazni...

A co mam sie obrazac za Pakistana ?? prosze mi powiedziec dlaczego to ma byc obrazliwe?
Czemu maja sie obrazac skoro sa z Pakistanu


no niby kazdy wie, ze polaczki sa z polski.. skoro wiesz jak sie mowi prawidlowo to czemu tego nie stosujesz? racja, pakistnczycy sie nie obraza bo i tak cie nie zrozumieja.. kwestia dobrych manier


nie stosuje tego bo tak jest dluzej.a "pakistany"(pakistanczycy) to taki skrot myslowy,
pochodzacy i spolczony z "pakistani", i wcale nie ma na calu obrazanie

Gdybym chcial obrazac to znam wiele bardzo ciekawych okreslen, ktorych na pewno bym wtedy uzyl.


Proponuje zkaonczyc rozmowe lub otworzyc nowy temat, ja juz wiecej na ten temat tutaj nie napisze, gdyz uwzam ze jest to bezcelowe, a swojego zdania raczej nie zmienie, ...
 
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 7:38 pm   

dajcie juz spokoj, to juz nic nie zmieni, po prostu KAj sa ludzie, ktorzy uzywaja takich a nie innych zwrotow, z takich a nie innych powodow i im tego ni eprzetlumaczysz ze kalecza polski jezyk, poza tym KAj pomysl do czego moze prowadzic taka rozmowa? heh nic nie zmienisz, wazne ze sa jeszcze osoby ktore wiedza jak oodmienia sie narodowosci ;)
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
KEj 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 163
Skąd: Llantrisant (Walia)
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 8:05 pm   

megus77 napisał/a:
dajcie juz spokoj, to juz nic nie zmieni, po prostu KAj sa ludzie, ktorzy uzywaja takich a nie innych zwrotow, z takich a nie innych powodow i im tego ni eprzetlumaczysz ze kalecza polski jezyk, poza tym KAj pomysl do czego moze prowadzic taka rozmowa? heh nic nie zmienisz, wazne ze sa jeszcze osoby ktore wiedza jak oodmienia sie narodowosci ;)


nie chodzilo mi o kaleczenie jezyka polskiego, tylko draznia mnie zwroty typu "nie porownuj mnie do jakiegos tak pakistana", to troche nieladnie... nie mam zamairu zmieniac niczyjego zdania, ale za to zganic za pisanie tego na forum..
a ty megus77 skad umiesz robic www? ;-)
_________________
Gud morning, zis is jor kaptin spiking. ?i hef som problems ?if a?er motor, so? plis zis pipul, hu ken s?im plis d?amp intu ze ?oter. Zis pipul hu ken not s?im, s?kju for jor atenszon.
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 2:45 pm   

megus77 napisał/a:
ja moge ci jakas stronke zrobic...


Pytałam o PROFESJONALNE wykonywanie stron. Jeśli kogoś znasz, to żeby ci pomógł po prostu...
A jeśli mam rozwinąć myśl, to na priva, nie chcę robić zamieszania na forum.
--
Renya
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 6:25 pm   

to sobie wynajmij profesjonaliste :) :lolek3:
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 7:42 pm   

megus77 napisał/a:
to sobie wynajmij profesjonaliste


Ja akurat nie muszę, jak za coś się zabieram i upubliczniam - to jest dobre. Ale to ja.

--
Renya
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 8:28 pm   

a ja jak cos robie to robie z pasja a jak ci sie cos nie podoba... coz, dla kazdego liczy sie cos innego... wole robic cos z pasja, co ma dusze... niz robic cos po prostu dobrze... zreszta z czasem i profesjonalizmu nabede... wiec...
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
KEj 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 163
Skąd: Llantrisant (Walia)
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 11:16 am   

megus77 napisał/a:
a ja jak cos robie to robie z pasja a jak ci sie cos nie podoba... coz, dla kazdego liczy sie cos innego... wole robic cos z pasja, co ma dusze... niz robic cos po prostu dobrze... zreszta z czasem i profesjonalizmu nabede... wiec...


"imagination is more important than knowledge..." - a. einstein :mrgreen:
_________________
Gud morning, zis is jor kaptin spiking. ?i hef som problems ?if a?er motor, so? plis zis pipul, hu ken s?im plis d?amp intu ze ?oter. Zis pipul hu ken not s?im, s?kju for jor atenszon.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama