Autor Wiadomość

marcus

właściciel

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Od marzeń do rzeczywistości

    Wysłany: 2011-06-02 10:10:59

  • Cytowanie selektywne

Niektórzy ludzie żyją w świecie marzeń.

Inni patrzą na rzeczywistość.

Są też tacy, którzy zmieniają marzenia w rzeczywistość.

D.E.

BONIEK

gość

  • Wysłany: 2011-06-02 18:04:53

  • Cytowanie selektywne

D.E KTO TO?

FAJNE I CIEKAWE TRZEBA TO  

DAROO

gość

  • Wysłany: 2011-06-02 18:10:09

  • Cytowanie selektywne

VIDEOTELEFONIA A CO TO TAKIEGO?MOZNA SIE CZEGOS WIECEJ DOWIEZIEC!  

marcus

właściciel

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Wideo telefon

    Wysłany: 2011-06-03 10:00:36

  • Cytowanie selektywne

Wideotelefon. wideofon, videotelephon itp, jest urzadzeniem różnie nazywanym w zależności od języka danego kraju. Jest to telefon połączony z odtwarzaczem wideo, dzięki czemu osoby rozmawiające ze sobą przez telefon widzą się i słyszą w czasie rzeczywistym. Uzyskuje się to poprzez połączenie linii telefonicznej i internetu. Więcej informacji znajdziesz w artykule który piszę i mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu zamieszcze na swojej stronie. 

marcus.

BONIEK

gość

  • Wysłany: 2011-06-05 10:50:42

  • Cytowanie selektywne

WITAM NA STRONIE  POLACY W STOKE ON TRENT  JEST ZAMIESZCZONA  W OGLOSZENIACH DROBNYCH MALA INFORMACJA CZY MORZESZ MI POWIEDZIEC CO ONIEJ SADZISZ?

bodzio

klanowicz

Wiek:

04 Cze 2011

Posty: 2

Skąd: brak danych

  • Wysłany: 2011-06-05 19:02:48

  • Cytowanie selektywne

czytalem gdzies o videotelefoni w skrucie voip.z tego co wiem to nowy sposob telekomunikacji miedzy dwoma lu wiecej osobami,malo tego mozna tez sie widziec i obraz jest o niebo lepszy niz inne komunikatory. a najlepsze jest to ze za takie polaczenia naprawde sie nie placi hehe.pozdrawiam

 

marcus

właściciel

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Info dla Bodzia

    Wysłany: 2011-06-05 20:02:03

  • Cytowanie selektywne

Jak by się nie płaciło za takie połaczenia, to nie można by było zarabiać, a zarabia się wiele przy załozeniu, że ma się odpowiednią wiedzę do tego jak zrobić ten biznes. Ta technologia jest bardzo nowatorska i mogą ją wykorzystać wszyscy do róznych celów, wyobraś sobie np dwóch głuchoniemych żeby mogli porozumieć się przez zwykły telefon - jest to niemozliwe a videofon otwiera drzwi do niemożliwego, Głuchoniemi i nie tylko ta grupa ale wiele więcej ludzi z różnymi schorzeniami może kontaktować sie bez problemów korzystając z videofonu np, głuchoniemi za pomocą języka migowego, gdyż widzą sie w trakcie połaczenia.Wiecej informacji w art na temat videophonii.

marcus.

BODZIO

gość

  • Wysłany: 2011-06-08 13:04:19

  • Cytowanie selektywne

NAPRAWDE JEST TO MOZLIWE ZEBY SIE OSOBYGLUCHONIEME SIE MOGLY KONTAKTOWAC NA ODLEGLOSC.NO TAK ALE DUZO LUDZI MA SKYPA I TYM SIE  ZAFASCYNOWUJA I TAK MOCNO WIERZA W NIEGO JAK MOZNA TROSZKE WIECEJ INFO  O TYM VIDEO TO PROSZE NAPISZCIE.

marcus

właściciel

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Wysłany: 2011-06-10 20:41:55

  • Cytowanie selektywne

Każdy wierzy w to co chce wierzyć, i dlatego ślepa wiara prowadzi do upadku. Postepu technologicznego nie da się powstrzymać ja bym w tym przypadku zastosował takie porównanie na podstawie dwóch samochodów. Powiedzmy,że sa dwa samochody Trabant i Mercedes, właścilele obu samochodów są zadowoleni, moga jechać gdzie chcą, kiedy chcą i z kim chcą,  sa bardzo niezależni ale czy ten pierwszy jest do konca szczęśliwy Tak naprawdę chciałby prześąść sie do czegos lepszego ale nie wie jak to zrobić i musi do tego dojrzeć. Myślę, że nie powinniśmy zajmować sie ludzmi, którzy zawsze we wszystkim mają rację, tylko pomagac tym, którzy mają otwarte umysły na nowe technologie i nie są niewolnikami swoich Trabantów.

bodzio

klanowicz

Wiek:

04 Cze 2011

Posty: 2

Skąd: brak danych

  • Wysłany: 2011-06-11 17:07:24

  • Cytowanie selektywne

dobre.ja swojego treabanrta zostawilem dawno temu.i teraz jestem tu gdzie jestem.

marcus

właściciel

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Być sobą

    Wysłany: 2011-07-01 00:00:39

  • Cytowanie selektywne

Pomyslałem sobie w trakcie pisania artykułu o wideotelefonie, że ludzie nie bardzo są sobą. Znam parę osób, które używają wideotelefonu a jednak się ukrywają, czyżby się wstydzil ?, nie rozumię takiej postawy. Przed opublikowaniem zwrócę sie wprost do opinii z zapytaniem. Czy można się wstydzić tego co się ma, co się użytkuje, co przynosi dochód ? Myslę, że wprost przeciwnie, powinno się poinformować jak największą ilość ludzi, żę coś takiego istnieje, że oprócz tego, że dzwonie i widzę osobę po drugiej stronie linii, to jeszcze mogę na tym zarobić. Ciekaw jestem ilu z moich znajomych jest otwartych na rozmowę i ilu ma dostateczną wiedzę by móc powiedziec coś sensownego na temat prezentacji, stawek i możliwości zarabiania. Po artykule zamierzam pisać dalej na ten temat ale w kategorii zarabiania pieniedzy  a kakretnie co należy zrobić, żeby zacząć zarabiać. To dzisiaj na tyle 

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

marcus

marcus

właściciel

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Mam pytanie.

    Wysłany: 2011-07-17 18:24:50

  • Cytowanie selektywne

Witam 

Mam pytanie, czy może ktos dokładnie opisać jak zarobić na wideotelefonie no i w koncu może znajdzie się chetny, który opisał by jsk zbudowany jest wideotelefon.

Pozdrawiam 

marcus

BODZIO

gość

  • Wysłany: 2011-07-17 19:26:19

  • Cytowanie selektywne

WITAM TROSZKE POSZUKALEM  W NECIE NA TEMAT VOIP I TRAFILEM NA TAKIE COS MOZE TO KOGOS  ZAINTERESUJE Z CZYTELNIKOW I ROZWINIE TEN WATEK TEGOZ FORUM.

http://video.acninc.com/EU/CustomerVideoTraining_VideoPhone/02_How_it_Works_PL.html

BODZIO

gość

  • Wysłany: 2011-07-17 19:31:12

  • Cytowanie selektywne

ZAROBIC NA VIDEOFONIE TO CIEKAWEPYTANIE  ZEBY ZARABIAC NA VIDEOFONIE  TRZEBA GO NAJPIER  MIEC NA WLASNOSC.W TEDY KAZDY KTO JEST POSIADACZEM VIDEOFONU BEDZIE SIE MOGL  WYPOWIEDZIEC NA TEN TEMAT.JESTEM PIERWSZY W KOLEJCE DO KUPNA  PROSZE O INFO GDZIEI KIEDYBEDE MOGL ZAKUPIC TO CUDO21WIEKU.POZDRAWIAM

marcus

właściciel

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Zachęta dla tych którzy się nie mogą zdecydowa !

    Wysłany: 2011-07-17 20:40:20

  • Cytowanie selektywne

http://www.youtube.com/watch?v=VevSgdch7CU

marcus

właściciel

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Gdzie kupić ?

    Wysłany: 2011-07-17 20:54:26

  • Cytowanie selektywne

Bez względu na to jaki numer chcemy mieć angielski czy polski zakupu mozna dokonac u kazdego przedstawiciela informacja ponizej

http://www.youtube.com/watch?v=WShvJzuMuV0&feature=related

lucuś

klanowicz

Wiek:

10 Lip 2011

Posty: 2

Skąd: Chrzanów

  • Wysłany: 2011-07-20 16:51:17

  • Cytowanie selektywne

videotelefon to naprawde super urzadzenie ja sam posiadaam dwa videotelefony jeden jest w polsce a drugi mam w angli, dzieki temu urzadzeniu moge godzinami rozmawiac z rodzina i widziec sie z nimi dzien w dzien.

 

 

marcus

właściciel

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Wideo telefon w świecie

    Wysłany: 2011-07-21 23:44:04

  • Cytowanie selektywne

Witam.

Skoro już zaczęliśmy mówić o panstwach to powiem, że ta technologia rozwija się z prędkością światla i w tej chwili użytkowana jest w 23 krajach na trzech kontynentach. Ameryka PŁ, Azja, Europa. Zobaczymy gdzie będzie za rok i jaki wpływ my osobiście będziemy mieli by dotarła tam gdzie jeszcze jej nie ma.

Pozdrawiam

marcus.

lucuś

klanowicz

Wiek:

10 Lip 2011

Posty: 2

Skąd: Chrzanów

  • Wysłany: 2011-07-24 10:43:40

  • Cytowanie selektywne

ta technologia bardzo szybko docierea do kazdego nowego kraju w kturym jeszcze jej nie ma masz racje rozwija sie z predkoscia swiatla. 

Szybka odpowiedź
Przepisz kod
Captcha
Autor:

Emotikony:

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Polski język Regulamin |  Reklama |  Partnerzy |  Współpraca |  Stwórz swoją stronę |  O nas |  Kontakt

2006-2010 Infolinia.org, All Right Reserved.