Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich!!!
Autor Wiadomość
MALLY
Niemowa


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 1:49 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Tak mysle ze bedzie dobrze, odrazu pomyslalem zeby nie czekac na tel bo i tak z tego nic nie bedzie tak powiadasz to bende ich odwedzac co 2 dni  to wkoncu moze pomysla inaczej. :)
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 4:39 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Zgadzam sie z Nika - trzeba ich nawiedzac to przynosi skutki. Nieraz jest tak ze w danej chwili pracy nie maja ale ty wychodzisz z agencji a oni za jakis czas dostaja telefon z firmy ze potrzebbuja np 20 ludzi - i wtedy 20 pierwszych osob ktore beda chcieli te prace - poprostu ja ma. Dlatego trzeba chodzic , chodzic a sie wychodzi :D
 
 
psarnack
Niemowa


Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 10:09 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Heya , Witam wszystkich  :) )

Zastanwiam sie czy ktos na forum moze mi pomoc  :)   Moja firma zamyka biuro w Witney kolo Oxfordu i przenosze sie do centrali firmy w Dunstable. Tak mniej wiecej za dwa/trzy tygodnie . Nigdy nie bylem w Luton ani w Dunstable , z tego co sie orientuje to jest bardzo blisko ... ale mam pytanko gdzie lepiej poszukac sobie lokum, w Luton czy w Dunstable ..  ?  na poczatek prawdopodobnie wynajme jakis pokoj , ale docelowo chcialbym jakies studio . Jakies sugestie ? pozdrowienia
Piotr
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 11:36 am   Odp: Witam wszystkich!!!

Jesli firma przenosi sie do Dunstable to lepiej ci bedzie cos wynajac w Dusntable. Poza tym Dunstable jest wg mnie troche bardziej przyjemniejsze dla oka jak Luton. A gdybys mial ochote jechac do Luton to tak jak juz wspomniales - ze to niedaleko. Takze ja bym ci podpowidala za Dunstable.
 
 
psarnack
Niemowa


Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 3:48 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Dzieki Katka :)

Piotr
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 6:53 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Spoxik Polecam sie ;)
 
 
psarnack
Niemowa


Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 5:44 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Hey Katka ,
W ostatni czwartek bylem w Dunstable zobaczy? swoje nowe biuro , Dunstable jako miasto rzeczywi?cie szalu nie robi szczególnie w porównaniu do Oxfordu , ale osiedla mieszkalne s? ca?kiem mile  :) ))  Ale  to tylko na pierwszy rzut oka . Postanowi?em ze zamieszkam przez tydzie? albo dwa w hotelu i w tym czasie  rozejrz? sie dooko?a i wtedy znajd? jakie? lokum. Luton ( za twoja rada ) odpu?ci?em sobie totalnie . Mo?esz mi poleci? jakie? fajne kluby w Dunstable albo w Luton ?
Pozdrowionka
Piotr

 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 1:22 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Mysle ze jak stac cie na wynajem pokoju w Hotelu to  bedzie to dobre wyjscie bo jak sam juz powiedziales zorientujesz sie co i jak i bedziesz mog? podajac jako taka decyzje:)
Jesli chodzi o kluby w Dunstable to niestety ja ci w tym nie pomoge bo prócz Polskiego koscio?a, Policji, szopingu, Asdy i szko?y w Dunstable nie bardzo sie orientuje gdzie co moze byc.
A w lUton tak naprawde tez nie bardzo wiem co jest godne polecenia bo tez nigdy jeszcze nie bylam. Ale tutaj na tej stronie masz kilka:
http://www.shoutluton.com/entertainment/page6.html
Najczesciej s?ysze ze ludzie sie wybieraja do Liquid-a, Galaxy

Moze ktos cos doda jeszcze?
 
 
psarnack
Niemowa


Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 9:07 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Dzieki Katka :)
, eetam , lepiej wynajac hotel na tydzien czy dwa niz zamieszkac a za tydzien  przenosic sie w inne miejsce. Pozatym okuzuje sie ze do 13 tygodni w hotelu firma za mnie zaplaci , wiec kompletny luzik. A tak w ogole to dzieki wielkie za pomoc :) dzieki za stronke,  przyda sie :)
Aha mowilas cos o szkole , mam pytanko , o ile wiesz , czy robia tam kursy na IELTS albo TOEFL  ?
Pozdrowionka
Piotr
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 8:46 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

O tej szkole co ja wspomnialam znajduje sie ona na Kingsway i jest niedaleko Asdy - sa ta robione tylko kursy ESOL. Szkole Polacam - chodzila i bardzo sobie chwale :) Jak cos jeszcze to pytaj.
 
 
miechuliv
Niemowa


Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 11:35 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

heh widze ?e nie za wiele sie dzieje na tym forum... kto? tu wogóle zagl?da? :)
 
 
zulugul
Niemowa


Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 5:31 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Witam fest!! od dzisiaj jestem i bede ca?y czas,
pozdrawiam!!
rafal....
 
 
Drake26
Niemowa


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Cze 27, 2008 1:38 am   Odp: Witam wszystkich!!!

Moj pierwszy post na forum, wiec wypadaloby sie przywitac
a wiec witam wszystkich :)

mam nadzieje, ze tutaj ktos jeszcze zaglada
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 2:51 pm   Odp: Witam wszystkich!!!

Hej Drake :D ktos tu czasem zaglada :) Bynajmniej ja cie witam serdecznie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama