Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Polski gang terroryzował rodaków na Wyspach
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 712
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 2:53 pm   

Na kary do sześciu lat więzienia skazał brytyjski sąd czterech członków polskiego gangu wymuszającego haracz od rodaków zatrudnionych w zakładach przetwórstwa żywności Sun Valley Foods w Hereford - poinformował pracownik biura sądowego.


Najniższą karę 27 miesięcy pozbawienia wolności wymierzono piątemu podsądnemu, oskarżonemu o pomaganie członkowi gangu. Jeden z oskarżonych został dodatkowo skazany za spowodowanie poważnych obrażeń ciała u ofiary.

Trwający sześć tygodni proces zakończył się w październiku 2008 r. Ława przysięgłych uznała, iż oskarżeni działali w spisku zawiązanym w celu szantażowania rodaków i wymuszania okupu w zamian za zgodę na pracę i pozostawienie w spokoju.

Sędzia John Cavell nazwał gang "wyjątkowo bezwzględnym".



Przeczytaj artykuł
 
 
poszk-gda
Gość
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 2:53 pm   

W Polsce jeszcze gorzej - Czy w Gdańsku grasuje tajemnicza hunta wojskowa?

Hunta przeprowadza eksperymenty na ludziach. A działania tego typu zaliczane są do zbrodni wojennych. Ale hunta nawet nie pyta nikogo o zgodę. Dlaczego? Ponieważ mało kto zorientuje się, że padł ofiarą tego typu eksperymentów. Ale po paru latach prowadzą one do powolnego wyniszczenia ofiary a nawet do jej uśmiercenia.

W skład hunty wchodzą głównie osoby z tajnej jednostki wojskowej z Gdańska, o istnieniu której prawie nikt nie wie. A zbrodnicze eksperymenty to są dla nich ćwiczeniami przyszłych zdalnych szpiegów i zabójców.
Ale to nie koniec zmartwień. Przestępcy również okradają swoje ofiary. A stosują niezwykle wyrafinowane metody, aby nie pozostawić po sobie dowodów rzeczowych. A nieświadoma ofiara czasami zdaje sobie sprawę w jakiej sytuacji się znalazła dopiero po kilku latach. I dostrzega również, że została ograbiona ze wszytkiego.

Także mój ojciec przed wielu laty padł ofiarą zbrodniczych działań. Niedawno, kiedy przeanalizowałem ostatnie dni jego życia, dostrzegłem że teraz hunta prowadzi podobne działania na mnie. Bezlitośnie okradają mnie nie szczędząc niczego. A stosowane metody nie dają szans aby się tym ochronić. Usiłują także pozbawić mnie życia wypracowanymi przez lata skrytobójczymi metodami. Dlaczego? Ponieważ zdemaskowałem ich tajemnicze działania na mnie.

Poszkodowana osoba zwykle ma już już niewielkie szanse na ucieczkę, zorientuje się co się dzieje. A do tego jeszcze nikt nie chce takiej osobie pomóc. Eksperymenty prowadzą do powolnego wyniszczenia ofiary a często również do jej uśmiercenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama