Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwieranie kont bankowych,pomoc w uzyskaniu kretytow
Autor Wiadomość
marcin.l
Niemowa


Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 8:12 pm   Otwieranie kont bankowych,pomoc w uzyskaniu kretytow

Kto moze opisac swoje doswiadczenia z bankami w Oxfordzie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Seiken 
Ja tu tylko sprzatam



Wiek: 27
Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 284
Piwa: 3/6
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 9:36 pm   

Konto w Lloydsie bezproblemowo i szybko.
Hsbc - mnie wkurza.
Barclays - mam konto i na razie bez problemow.
_________________
Oxford.infolinia.org |
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
__________________________________________________________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
---------------------------------------------------------------------= Edmund Burke =-----------
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gosiaczek434
Rozkręca się
The Regal


Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 22
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 11:17 pm   

Nat West tez dobry ale najpierw lepiej zacząć od Lloydsa bo bez problemu formalności, karte i pin wysylaja w terminie. W Nat West chca potwierdzenia adresu zamieszkania ale nie akceptuja niektorych dokumentow m.in umowy z Landlordem, pay slipow, tylko rachunki i listy z innych bankow beda ok. Pozdrawiam, wlasnie jutro ide zalozyc konto w Lloydsie dla kolezanki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kronos 



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 312
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Exeter (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 2:48 am   

Ja mam w \LLoyds i powiem szczerze że jako konto założenie to spoko, lecz prowadzenie i obsługa tego banku zostawia dużo do życzenia.
-informacje dotyczące operacji długo oczekują na akceptację by widniały na koncie
-czasami są jakieś niewidoczne różnice między stanem rzeczywistym, a faktycznym
-no i jak się nie będzie pilnować limitu (jeśli masz debet do wybrania) to po przekroczeniu debetu naciągają dobry procent
-jeśli będziesz miał DD ( direct debit) to jak nie ma środków na koncie to ponawiają za jakieś kilka dni , lecz to nie problem tylko za powtórne DD pobierają 30 GBP ( bynajmniej tak u mnie było 2 razy, lecz poszedłem i trochę głos podniesiony i cofnęli)
Poza tym karta szybko i bez problemu założenie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
malutka
Niemowa


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Oxford (Anglia)
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 8:52 am   

lloyds jest ok na poczatek.konto zalozyc mozna bez problemu.natomiast uslugi,informacje i tp.pozostawiaja wiele do zyczenia.przy zalozeniu konta pobieraja co miesiac ok 8£ niby na ubezpieczenia i takie tam duperele,oczywiscie nie pytajac cie o zgode.po kilku miesiacach dopiero zatrybilam,ze mi to sciagaja i dopiero wtedy poszlam i zmienilam konto na konto bez oplat.nie daj sie naciagac na rozne umowy,ubezpieczenia i takie tam rzeczy.sa bardzo chetni i mili dopoki nie podpiszesz umowy,potem maja cie gdzies,a na poczcie lub w innych ubezpieczeniach masz to samo i polowe tansze.tyle moich uwag do tego banku.z innymi nie mialam do czynienia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama