Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderatorzy forum poszukiwani
Autor Wiadomość
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 11:43 am   

Anonymous napisał/a:
Dawid napisał/a:
moderowanie jest na zasadach wolontariatu i jest przywilejem, poniewaz nie kazdy moze zostac moderatorem.

porazka biezecie kase z reklam to zaplaćcie moderatorom.
tez mi przywilej zostac moderatorem i z friko odwalac za kogos brudną robotę.

Jeśli chodzi o mnie nie mam z tego nawet złotówki.
Także jeśli coś piszesz, najpierw upewnij się że wiesz co piszesz.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 10:15 pm   

Anonymous napisał/a:
Dawid napisał/a:
moderowanie jest na zasadach wolontariatu i jest przywilejem, poniewaz nie kazdy moze zostac moderatorem.

porazka biezecie kase z reklam to zaplaćcie moderatorom.
tez mi przywilej zostac moderatorem i z friko odwalac za kogos brudną robotę.


gościu, a skąd wiesz, że to brudna robota? zdajesz sobie sprawę, że utrzymanie takiej strony również kosztuje? takiś mądry? to załóż własną stronę, zobaczymy jak długo wytrzymasz na darmowym serwerze.. :027:
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Stefee
Gość
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 8:40 pm   moderowanie forum

"Dawid napisał/a:
moderowanie jest na zasadach wolontariatu i jest przywilejem, poniewaz nie kazdy moze zostac moderatorem.

gosc napisał:
porazka biezecie kase z reklam to zaplaćcie moderatorom.
tez mi przywilej zostac moderatorem i z friko odwalac za kogos brudną robotę."


Uwazam, ze jesli ktos lubi to robic to nie jest czarna robota, tylko przyjemnosc, ale widac, kolega zupelnie nie ma o tym pojecia. Dzieki moderowaniu forum mozna zyskac doswiadczenie, nawiazywac ciekawe kontakty, dyskusje, masz wplyw na to co dzieje sie na forum, ... etc, plusow jest bardzo wiele, minusow nie widze. Ale to zalezy od punktu widzenia, nie kazdy sie do tego nadaje.
 
 
Van Worden 
W poszukiwaniu..



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 112
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 1:26 pm   

Dokładnie tak. Robimy to bo lubimy i akceptujemy zasady wolontariatu a poza tym nikt nikogo do takiej pracy nie zmusza. Zresztą to naprawdę nie jest trudne i może być całkiem przyjemne ;)
_________________
www.thesaurus.com.pl
 
 
 
KOLES
Gość
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 9:01 pm   

Czy nasi rodacy umieja rozmawiac tylko o pieniadzach ? Ludzie nie szarpcie sie z byle powodu jakim jest kilka groszy :rotfl: . Udzielam sie na kilku forach i czasem nawet wspomagam bo ludzie ktorzy te fora utrzymuja nie sa milionerami a z reklam :laugh: pieniadze sa smiesznie male nie pozwalaja nawet na oplate serwerowni .
 
 
PogotowieSamochodowe 
Niemowa


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 2
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 1:26 pm   

Witam jesli aktualne to ja chetnie moge pomagac w pilnowaniu zeby bylo ladnie grzecznie i czysto :laugh:
 
 
PaniDomuLondyn 
Niemowa
bloggerka


Dołączyła: 01 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 10:45 pm   

Witam.
Chetnie zostalabym moderatorka forum.
Regulamin znam,netetykiete znam,klimat forum rowniez,jestem zasadnicza,konkretna.
Tutaj jestem nowa ale na innych forach dla Polakow w UK jestem juz od paru lat wiec co to jest moderowanie wiem doskonale.
Spamerow wylapuje od razu.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Anna Pani Domu
_________________
Czytaj Oszczedna Pani Domu w Londynie
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 11:56 pm   

PaniDomuLondyn napisał/a:
Witam.
Chetnie zostalabym moderatorka forum.
Regulamin znam,netetykiete znam,klimat forum rowniez,jestem zasadnicza,konkretna.
Tutaj jestem nowa ale na innych forach dla Polakow w UK jestem juz od paru lat wiec co to jest moderowanie wiem doskonale.
Spamerow wylapuje od razu.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Anna Pani Domu


PogotowieSamochodowe napisał/a:
Witam jesli aktualne to ja chetnie moge pomagac w pilnowaniu zeby bylo ladnie grzecznie i czysto :laugh:


Cieszymy się bardzo, wkrótce odpowiemy na wasze propozycję na Privata.
Pozdrawiamy
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
bea81 
Niemowa
bea81


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Gru 2013
Posty: 7
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Pon Gru 30, 2013 12:02 am   

Oj fajnie byloby jakby to forum na nowo ruszylo!! i to tak porzadnie!!!!! mieszkamy w UK juz prawie 8 lat, Londyn, Bristol teraz Swansea. Fajnie byloby nawiazac jakies kontakty z rodakami , czasem spotkac sie przy kawce czy tam piwku :pijak: . Jestesmy osobami bardzo towarzyskimi , mamy dwojke cudownych dzieciakow, niebawem zaczynaja szkole.Jesli jeszcze ktos tu " zyje " na forum to piszcie , zachecam:)

Bea
 
 
Van Worden 
W poszukiwaniu..



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 112
Wysłany: Pon Gru 30, 2013 2:53 pm   

Witaj Bea :)

Żyje nas tu całe mnóstwo, ale mało kto jest aktywny ;-) To forum miało przez jakiś czas problemy techniczne i nawet modzi nie mogli się normalnie logować. Teraz powinno wszystko wracać do normy, więc zachęcam do pisania i do aktywnosci właśnie :brawoo:
_________________
www.thesaurus.com.pl
 
 
 
bea81 
Niemowa
bea81


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Gru 2013
Posty: 7
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Pon Gru 30, 2013 10:26 pm   

super!!!!:) jakby byla potrzebna pomoc to chetnie zglaszam sie na moderatora.. :okii:

pozdrawiam
Bea
 
 
Van Worden 
W poszukiwaniu..



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 112
Wysłany: Pon Gru 30, 2013 10:53 pm   

Dzięki, będziemy pamiętać :o Postaram się w styczniu nieco poaktualizować posty i zobaczymy co dalej ;-)
_________________
www.thesaurus.com.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Poradnik

Witaj w Infolinia.org

portalu społecznościowym łączącym wszystkich Polaków - tych na emigracji i tych w kraju. Nasz serwis to sieć ponad 100 stron o miastach w Wielkiej Brytanii lista

Twój panel administracyjny pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób dotrzeć do każdego miejsca w naszym serwisie, poświęć chwilę i zapoznaj się z możliwościami, które dla ciebie stworzyliśmy, abyś nie przegapił niczego ważnego.

ok
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama