Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
KURSY ANGIELSKIEGO W PONTYPRIDD
Autor Wiadomość
Calina 
Niemowa


Dołączyła: 09 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 12:55 pm   KURSY ANGIELSKIEGO W PONTYPRIDD

Witam wszystkich, od niedawna mieszkam w Ponty i chciala bym sie dowiedziec czy sa organizowane tu jakies kursy angielskiego. Jak ktos wie gdzie i za ile. bede wdzieczna za kazda informacje :polen:
_________________
Z malego poczatku powstaja wielkie rzeczy:)
 
 
rzorrz 
Niemowa


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 7
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 9:51 pm   

hey celina

w walii( a moze w calej WB) obcokrajowcy moga korzystac z bezplatnych kursow angielski jako drugi jezyk i nie tylko( pomoc w zaaklimatyzowaniu sie czy cos takiego) kursy organizowane sa w college-ach musisz znalezc odpowiedni college gdzies blisko twojego ponty
ja znalazlem przez ksiazke tel ale mysle ze w job center powinni ci udzielic informacji na ten temat mozna tez uczeszczac na inne bezplatne kursy ja korzystam i se chwale:)
tez mieszkam blisko pnty (pontardawe) 40mil od pontypridd
a jesli nic nie znajdziesz a jestes na tyle zdeterminowana zeby dojezdzac 40mil moge ci dac namiary
Ps. znasz Czarnego Ziutka?
 
 
 
Calina 
Niemowa


Dołączyła: 09 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 10:27 am   

Witam, dzieki za informacje. Raczej nie na reke mi bedzie dojezdzac bi kawalek drogi to jest, dowiedzialam sie ze tu na miejscu jest uniwersytet takze musze sie przejsc i dowiedziec szczegolow.

A Czarnego Ziutka nie znam,wogole nikogo tu nie znam troche smutno tu:((
_________________
Z malego poczatku powstaja wielkie rzeczy:)
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 38
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 126
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 3:53 pm   

przyjdz w poniedzialek po 10 rano
mam zajcia w collegu , zajecia sa bezplatne
nauczycielka podpowie ci jaki poziom jest dla ciebie

aha college jest jak wiesz gdzie jest bank NatWest i Orange...tam skrec w te uliczke jakbys szla na poczte...takie czerwone okna i drzwi

[ Dodano: Pon Gru 08, 2008 8:15 am ]
zajecia sa teraz na rhydyfelin...z pontypridd trzeba wsiasc w veolia nr10 lub 13...lub stagecoach 132 lub 120 i trzeba wysiasc przy collegu...zajecia w bibliotece...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje mang
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama