Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak przesłać pieniądze
Autor Wiadomość
me
Gość
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 12:32 pm   




Moneybookers to
najgorsza z mozliwych firm do przesylania pieniedzy. Wiele rzeczy jest nie jest
wytlumaczonych do konca. Nawet jesli przytoczysz ich wlasne slowa  z ich sloganow reklamowych to zaczna Ci
wmawiac, ze wcale nie jest tak i nie umiesz czytac. Moja niewatpliwie zjadajaca
wiele nerwow historia z nimi trwa prawie rok i w chwili obecnej chca zebym
zweryfikowala swoje dane 3 raz !!! Dodatkowo z 1000 zl tak naprawde dotrze na
moje konto 850 zl. Nie wierzcie w zapewnienia, ze wszysto odbywa sie bezproblemowo
i na czas. Moneybookers to strata nerwow, czasu i pieniedzy, ktorych nikt Wam
nie zwroci.

 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 3:00 pm   

Dzięki za radę i informację "me".
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
karolcia 
Niemowa


Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 4:08 pm   

Ja polecam unitransfer.co.uk. Na kilku forach o nich czytalam poszukujac tanich przelewow. Sprobowalam i moge powiedziec, ze sa na prawde ok. ?4 za kazda kwote i dobry kurs. Moneybrookers probowalam, ale za nic w swiecie nie moglam tej ich strony zrozumiec. Western Union za drogi jak dla mnie, ale przy mniejszych kwotach slyszalam , ze nie biora tak duzo.
 
 
Uzytkownik
Gość
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 11:01 pm   

No i co z tym grosik ltd (nie podam strony bo zaraz uznacie za reklame) o ktory pytal inny uzytkownik, ale temat zostal przeniesiony do kosza gdyz cytuje "wszystko zostalo wyjasnione" w tym temacie - tu odsylacz do tematu w ktorym pisze...
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 10:40 am   

Uzytkownik napisał/a:
No i co z tym grosik ltd (nie podam strony bo zaraz uznacie za reklame) o ktory pytal inny uzytkownik, ale temat zostal przeniesiony do kosza gdyz cytuje "wszystko zostalo wyjasnione" w tym temacie - tu odsylacz do tematu w ktorym pisze...

Na temat przesyłania pieniędzy do kraju było w kilku wątkach, w tej chwili nie mam ani czasu ani ochoty aby tego szukać.
Możesz sama/sam poświęcić trochę czasu i poszperać na forum, skoro to takie ważne dla Ciebie.
Na temat grosika i innych możliwości przesyłania pisz sobie do woli, nikt tego nie potraktuje jako reklamę, jeśli ową nie będzie.

Edit.
Proszę bardzo, wystarczy poświecić 5 minut swojego cennego czasu na szukanie.
https://infolinia.org/foru...lski-vt6140.htm
Wiem że oprócz tego wątku jest gdzieś jeszcze jeden, o ile mnie pamięć nie myli.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
zealot 


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 17
Skąd: Warrington (Anglia)
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 11:31 pm   

Cytat:
Moneybookers to
najgorsza z mozliwych firm do przesylania pieniedzy. Wiele rzeczy jest nie jest
wytlumaczonych do konca. Nawet jesli przytoczysz ich wlasne slowa<span>  </span>z ich sloganow reklamowych to zaczna Ci
wmawiac, ze wcale nie jest tak i nie umiesz czytac. Moja niewatpliwie zjadajaca
wiele nerwow historia z nimi trwa prawie rok i w chwili obecnej chca zebym
zweryfikowala swoje dane 3 raz !!! Dodatkowo z 1000 zl tak naprawde dotrze na
moje konto 850 zl. Nie wierzcie w zapewnienia, ze wszysto odbywa sie bezproblemowo
i na czas. Moneybookers to strata nerwow, czasu i pieniedzy, ktorych nikt Wam
nie zwroci.


Jak dla mnie moneybookers to najlepsza forma przelewu pieniędzy do polski. Fakt, trochę jest formalności za pierwszym razem(związanych z weryfikacją konta i adresu), lecz następne przelewy to już tylko kilka kliknięć. Prowizje od transakcji(nie ważne jaką kwotę przelewamy) to bodajże 40p przy wpłacie na konto moneybookers i 8 zł przy wypłacie na konto bankowe w polsce. Pieniądze przeliczane są praktycznie po kursie kantorowym.

Nie wiem jakie złe doświadczenia miałeś(miałaś), ale jak dla mnie to moneybookers wychodzi taniej niż przelewanie pieniędzy Grosikiem, Sami Swoi, MoneyGram(któzi zarabia na niekorzystnym przeliczeniu walut), Western Union(który ma słone prowizje), wypłatą gotówki z agnielskiego konta w polskim bankomacie(prowizja + niekorzystny przelicznik).
 
 
Kasia 
Niemowa


Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: kraków (Malopolskie)
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 12:55 pm   

A jak oceniacie wysyłanie funtów z UK do PL przez Transfer24? Pozdrowienia
 
 
dobromir
Gość
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 8:05 pm   

dobrze ich oceniam, jestem z nich zadowolony. są to przelewy typu ekspres, gdyż dochodzą przeważnie tego samego dnia. opłaty to koszt rzędu 2,25% wartości przelewu, więc jak znalazł do mniejszych przelewów w kierunku polski.
 
 
Kasia 
Niemowa


Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: kraków (Malopolskie)
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 10:22 pm   

Spróbowałam i faktycznie przychodzi w kilka godzin  w ten sam dzień i zapłaciłam 1,5 GBP za całość. Myślałam, że będzie więcej. Pozdrowienia
 
 
ejhwh2
Gość
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 8:46 pm   

U mnie też bez problemu doszło w ten sam dzień, wysłałem przelew o 10:00 rano czasu UK. :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama