Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
Inwestycje
2 ekspertów
Andrzej Nanus
konsultant ubezpieczeniowy
  • Currently 2.80/5

(15)

Do Wielkiej Brytanii przyjechał w 2003 roku. Specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie. Współpracuje z amerykańską firmą ubezpieczeniową, posiada w tym zakresie kilkuletnie doświadczenie z Polski gdzie pracował jako agent, menadżer i dyrektor.

Interesuje się fotografią i podróżami, a galerie można oglądać na www.andy.obiezyswiat.org

Zanim zadasz pytanie Zadaj pytanie ekspertowi
Paweł Wasowicz
Doradca
  • Currently 2.00/5

(8)

Absolwent University of East London z zakresu Prawa Międzynarodowego i Ekonomii Światowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Studia Europejskie.

Doskonała znajomość języka angielskiego potwierdzona pracą na polskich placówkach dyplomatycznych (Ambasada RP w Waszyngtonie, Konsulat RP w Brukseli, Stałe Przedstawicielstwo RP przy UE) oraz na stanowisku menedżerskim w prywatnej firmie w Anglii.

Obecnie pracuję w jednym z czołowych banków w Wielkiej Brytanii jako doradca klienta  klasy Premier.

Dodatkowo od 3 lat prowadzę własną działalność gospodarczą oferując świadczenia z zakresu doradztwa finansowego i kredytowego na terenie Wielkiej Brytanii a także pomoc przy ubieganiu się o różnego rodzaju benefity (children benefit, tax credit, children tax credit, housing benefits) i zwrot podatku.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z kwestiami finansowymi i kredytowymi w UK, atrakcyjną lokatą oszczędności a także uzyskiwaniem benefitów.

Pozdrawiam i czekam na pytania.

Paweł Wąsowicz

strona www: www.polpen.com 

Zanim zadasz pytanie Zadaj pytanie ekspertowi

Ostatnio na forum Inwestycje