Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie
Szukaj wydarzeń
Popularne tagi
Subskrypcja

O2 Your Country Live przedstawia Kayah & Toxique

Autor: outpostmedia, 2010-10-06 16:20

Kategoria: Festiwale

O2 Your Country Live jest fantastycznym corocznym DARMOWYM muzycznym wydazeniem na żywo zaadreswanym do międzynarodowej społeczności mieszkajacej w Wielkiej Brytanii I kozystajacej z uslug miedzynarodowych polaczen oferowanych przez O2. Tgoroczna impreza bedzie wieksza niz w poprzedznich latach. Goscmi krajowej Akademi O2 bedzie Kayah wraz ze wschodzaca Czeska gwiazda Toxique.

Kayah stała się jedna z najbardziej popularnych i szanowanych wokalistkek-kompozytorów w historii Polski po ogromnym sukcesie jej debiutanckiego albumu "Kamień" w 1996 roku. Wśród jej osiagniec warto podkreslic platynowa sprzedaz 700 000 albumow "Kayah i Bregovic". Kayah zostala nagrodzona wieloma nagodami polskiego przymyslu muzycznego, MTV oraz Telewizji Polskiej. Do swoich osiagniec moze rowniez zaliczyc prestizowego Fryderyka oraz zaspiewanie dla Papieza w dniu jego urodzin.

Toxique jest jednym z najbardziej ekscytujących zespołów ostatnich 12 miesiecy na czeskiej scenie muzycznej. Kierowany przez piosenkarke Klara Vytisková (porownywana do Gwen Stefani) zespół wydał w ubiegłym roku debiutancki album i szybko wpiął się na czoluwke list przebojow. Singiel "Two Sides" jest teraz powszechnie znany, a pojawienie się w ubiegłym roku Eurosong (krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji) zwiększyło popularność grupy.

Otrzymanie biletu jest latwe. Szanse na darmowy bilet na koncert maja ci uzytkownicy O2, ktorzy wysla wiadomosc tekstowa sms z odpowiednim kodem lub odwiedza strone internetowa O2Yourcountrylive.co.uk. Po przybyciu na miejsce koncertu wymagane bedzie wprowadzenie unikalnego kodu PIN na monitorze w celu odbioru biletu.

* Tekst YC4 na numer 66102 Kayah & Toxique, 11 listopada

* Tekst YC5 na numer 66102 Kayah & Toxique, 14 listopada

* Tekst YC6 na numer 66102 Kayah & Toxique, 16 listopada

* Tekst YC7 na numer 66102 Kayah & Toxique, 18 listopada

Tagi: Kayah, Toxique, O2 Your Country Live, O2 Academy Bristol

Adres
Nazwa miejsca: O2 Academy
Miasto: Birmginahm
Ulica: Bristol Street
Kod pocztowy: B1 1DB
Kontakt z organizatorem: [email protected]
Szczegóły
Data rozpoczęcia: 2010-11-16
Godz. rozpoczęcia: 19:00
Cena biletu: FREE
Multimedia
Kto idzie
Zaloguj się i daj znać innym, że będziesz uczestniczyć w tym wydarzeniu
Skomentuj

Musisz być zalogowany aby móc dodać komentarz (Zaloguj się)

  • Wydarzenia i twoje spotkania