Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Szkocja wita Polaków

2012-03-08 09:48:43

Karolina Jędrzejczyk jest zadowolona z życia w Szkocji

"Przyjechałam do Szkocji w 2006 roku i od tego czasu mieszkam w Sauchie. Przeprowadziłam się z przyjaciółmi i na początku wspólnie wynajmowaliśmy dom. Szkocja to piękny kraj, który jest pełen niesamowitych miejsc i ma ciekawą kulturę. Uwielbiam zwiedzać szkockie zamki i odkrywać historię tego kraju. Chcę tu pozostać i w przyszłości przeprowadzić się do urokliwego miasteczka Stirling."


Dowiedz się więcej o Szkocji

Szkocja z radością wita Polaków, którzy chcą tutaj żyć, pracować lub podjąć naukę. Jako obywatel Polski, masz prawo mieszkać w Szkocji, cieszyć się jej pięknym krajobrazem i korzystać ze wszystkich usług publicznych, takich jak opieka zdrowotna, dostęp do edukacji, transport i inne, jakie Szkocja ma do zaoferowania.

Organizacja TalentScotland przygotowała bezpłatny przewodnik, który dostarcza szereg informacji na temat życia, pracy i nauki w Szkocji. Zawiera także mnóstwo przydatnych porad oraz użyteczne adresy stron internetowych, które zainteresują zarówno osoby mieszkające jak i te, które planują przyjazd do Szkocji.

Usługi TalentScotland są bezpłatne i obejmują m.in. dostęp do ogłoszeń firm rekrutujących w następujących sektorach gospodarki: nauki przyrodnicze, energetyka, IT, finanse. Służymy również pomocą w zakresie aktywizacji zawodowej absolwentów uczelni oraz dostarczamy informacji na temat szkockich pracodawców i tutejszego przemysłu.

TalentScotland jest dotowany przez Rząd Szkocki. Treść poradnika "Witamy w Szkocji" został zatwierdzony przez Konsulat RP w Edynburgu.

Przewodniki zostały rozdystrybuowane  wśród polskich sklepów oraz organizacji zrzeszających polską społeczność w całej Szkocji. Poradnik jest także dostępny w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej oraz w wersji drukowanej w naszym biurze w Glasgow.

Odwiedź stronę internetową www.talentscotland.com/polska, aby dowiedzieć się więcej.

TalentScotland Relocation Advisory Service

, www.talentscotland.com, 0300 244 6824

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn