Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Koncert hip-hop Pezet, Parias ( Eldo, Włodi, Pelson) 26.11

2011-11-07 16:03:27

 

REAL SLAVIC FLOW

Witamy serdecznie!
Dnia 26-ego Listopada Oxford stanie się miastem
tętniącym hip-hopem! To wszystko za sprawą koncertu hip-hopowego, który odwiedzi śmietanka polskich raperów oraz wyśmienitych Dj-ów. Kolejny koncert z serii
Real Slavic Flow odbędzie się w klubie THE REGAL który może pomieścić nawet 1200 osób. Dwie sale, ogromna scena, jeden z najlepszych systemów nagłośnienia w UK, loże VIP z niesamowitym widokiem na scenę oraz 4 bary tworzą niepowtarzalny klimat.


WYSTĄPIĄ

Room 1
PEZET
MAŁOLAT
PARIAS (Eldo, Włodi, Pelson)

Support:

WJDN
WPK
STARA BANDA
DJ OIEN
WUZET
ARMEDO
KASIERR


Room 2
Dubstep & D'N'B

DJ CHRISS O
DJ THE END
DJ MARCIN PRES


Start imprezy:
22.00pm-3am (Last Entry 2:00am)

Cena biletu:
Przedsprzedaż do 15 października GBP 13.00
GBP 15.00
DOWODY OSOBISTE OBOWIĄZKOWE PRZY WEJŚCIU!!!!

Bilety dostępne:

http://www.wegottickets.com/event/136246
The Regal Club- 300 Cowley Road, OX4 2AF Oxford
BEST BEAUTY, 79 WILKINS ROAD, OXFORD

POLSKI SKLEP – CUDO MINI MARKET NA COWLEY ROAD
ORAZ POD NUMEREM
07765453534 Michał
07772101533 Gosia

PARIAS
"Rap Parias, który na Parnas dotarł". Projekt Parias to wspólna inicjatywa trzech weteranów warszawskiej sceny, wywodzących się z kultowych formacji Grammatik i Molesta Ewenement. Łączący miejskie podejście z bardziej poetyckim ujęciem tematu Eldo, dysponujący prostym, ale dobitnym stylem dojrzały reprezentant ulicy Włodi oraz wciąż podnoszący poprzeczkę i rozwijający się rapersko Pelson tworzą mieszankę, która doskonale się uzupełnia i gwarantuje różnorodność i odmienne spojrzenia na różne sprawy przy zachowaniu wysokiego poziomu.
Życiowe doświadczenie, wyrobione style, klasyczne brzmienie i niezachwiana pamięć o wadze słowa.

PEZET

Pezet jest twórcą kultowych na polskiej scenie hip-hopowej albumów i singli. Na koncie ma trzy płyty nagrane jako zespół Płomień 81 dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, dwa albumy solowe, oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Jest autorem pozycji klasycznych polskiego rapu – „Seniorita”, „Ukryty w mieście krzyk”, „Gdyby miało nie być jutra” czy „Noc i dzień” to tylko niektóre z jego utworów znanych przez rzesze fanów. Za wydany w 2004 roku album "Muzyka poważna”, zrealizowany z Noonem, Pezet uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R&B. Kolejną nominację otrzymał za solowy album pt. "Muzyka rozrywkowa” (2007). Jego ostatnia płyta, nagrana wspólnie z bratem Małolatem, „Dziś w moim mieście” z października 2010 osiągnęła status złotej.

MAŁOLAT

Małolat, właściwie Michał Kapliński[1] (ur. 7 lutego 1984 w Warszawie) - polski raper. Młodszy brat Pawła Kaplińskiego rapera występującego pod pseudonimem Pezet[1].

W 1998 wygrał konkurs Super MC, w którym główną nagrodą był występ na składance Hiphopowy raport z osiedla w najlepszym wykonaniu[1]. Na płycie ukazał się utwór Małolata pt. "Miłość braterska", nagrany wspólnie z grupą Płomień 81. Później Małolat występował na dwóch pierwszych płytach Płomień 81, a także na obu częściach Kompilacji O$ki. W 2000 roku razem z Pezetem, Dizkretem (Stare Miasto) i Ciechem (Szybki Szmal) założył zespół L'ekipa. W 2001 po rozpadzie L'ekipy Małolat z Ciechem założyli zespół Żądło, który rozpoczął prace nad płytą, do której wydania jednak nie doszło. W 2003 Małolat rozpoczął nagrywanie wspólnej płyty z Ajronem. Płyta ukazała się na początku 2005 roku i nosiła tytuł W pogoni za lepszej jakości życiem.

Wystąpił gościnnie w utworze "Kochać Życie" na płycie WWO - Witam was w rzeczywistości oraz w utworze "W klub idziemy" wspólnie z bratem - Pezetem, Mesem, oraz z raperem Ero. W 2010 roku ukazała się nowa płyta Małolata i Pezeta Dziś w moim mieście[2].

 


WUZET (dobrebity.pl)-
zbrodniarz, wykładowca błyskotliwych rymów oraz sprzymierzeniec kontaktów z ró...żnymi gatunkami muzycznymi. To niezwykle wesoły człowiek, lecz od kiedy zdecydował się korzystać z mikrofonu, jest w trudnej sytuacji, gdyż ludzie słysząc jego dobrą dykcję oraz przemyślane teksty, choć dostają obrażeń, wciąż czekają na więcej.Oraz jego ludzie:

ARMEDO (Bristol/Ghetto Pop)
Zainteresowanie kulturą taneczną rozwineło się u niego w połowie lat 90. Własnie dzięki temu posiada on niesamowite doświadczenie, a trendy występujące na przestrzeni tego czasu w muzyce klubowej czy elektronicznej nie są mu obce. Krótko mówiąc: oldschool'owiec mixujący wiele świeżych gatunków przy użyciu jedynie płyt winylowych, amator klasyki diggujący najnowsze newschoo'lowe brzmienie.
Fianlista Pro DJ Contest, rezydent wielu angielskich klubów, autor audycji w rozglosniach muzycznych rdiach Bristol, propagator młodych talentów, organizator imprez, producent, remixer.

Kasierr(My Hood is Grimey)
 Beatmaker i MC na 1/2 etatu, od niedawna w Londynie, motor napędowy i promotor Polskiego Grajmu, twórca projektu My Hood Is Grimey mającego na celu promowanie brytyjskich połamanych brzmień w Polsce. Wiecznie zajęty czymś innym, ale na zawsze oddany brudnym i połamanym dźwiękom.Zapraszamy na najlepszy HIP HOP w mieście.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (2)
magicmagic
jesli lubicie dubstepow'a rzeznie na najwyzszym swiatowym poziomie i jesli chcecie zobaczyc na zywo WUZET'a - ktory swoim unikalnym flow, niewyparzona geba, oryginalnymi tekstami oraz zajebistym stylem bije na glowe wieksza czesc polskiej sceny hip-hop i dubstep - to nie mozecie przegapic takiej okazji i MUSICIE TAM BYC!!!
  • 2011-11-14 02:11:18
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
REAL SLAVIC FLOWWitamy serdecznie! Dnia 26-ego Listopada Oxford stanie się miastem

tętniącym hip-hopem! To wszystko za sprawą koncertu hip-hopowego, który odwiedzi śmietanka polskich raperów oraz wyśmienitych Dj-ów. Kolejny koncert z serii ★ Real Slavic Flow★ odbędzie się w klubie THE REGAL który może pomieścić nawet 1200 osób. Dwie sale, ogromna scena, jeden z najlepszych systemów nagłośnienia w UK, loże VIP z niesamowitym widokiem na scenę oraz 4 bary tworzą niepowtarzalny klimat.★ ★ WYSTĄPIĄ★ ★★ Room 1★

PEZET

MAŁOLAT

PARIAS (Eldo, Włodi, Pelson)★Support:★WJDN

WPK

STARA BANDA

DJ OIEN

WUZET

ARMEDO

KASIERR

★ Room 2★

Dubstep & D'N'BDJ CHRISS O

DJ THE END

DJ MARCIN PRES

Start imprezy:

22.00pm-3am (Last Entry 2:00am)Cena biletu:

GBP 15.00

GBP 20.00 w trakcie koncertu

DOWODY OSOBISTE OBOWIĄZKOWE PRZY WEJŚCIU!!!!Bilety dostępne:

http://www.wegottickets.com/event/136246

The Regal Club- 300 Cowley Road, OX4 2AF Oxford

BEST BEAUTY, 79 WILKINS ROAD, OXFORD

ORAZ POD NUMEREM

07765453534 Michał

07772101533 Gosia★ ★PARIAS★ ★

"Rap Parias, który na Parnas dotarł". Projekt Parias to wspólna inicjatywa trzech weteranów warszawskiej sceny, wywodzących się z kultowych formacji Grammatik i Molesta Ewenement. Łączący miejskie podejście z bardziej poetyckim ujęciem tematu Eldo, dysponujący prostym, ale dobitnym stylem dojrzały reprezentant ulicy Włodi oraz wciąż podnoszący poprzeczkę i rozwijający się rapersko Pelson tworzą mieszankę, która doskonale się uzupełnia i gwarantuje różnorodność i odmienne spojrzenia na różne sprawy przy zachowaniu wysokiego poziomu.

Życiowe doświadczenie, wyrobione style, klasyczne brzmienie i niezachwiana pamięć o wadze słowa.★ ★PEZET★ ★Pezet jest twórcą kultowych na polskiej scenie hip-hopowej albumów i singli. Na koncie ma trzy płyty nagrane jako zespół Płomień 81 dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, dwa albumy solowe, oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Jest autorem pozycji klasycznych polskiego rapu – „Seniorita”, „Ukryty w mieście krzyk”, „Gdyby miało nie być jutra” czy „Noc i dzień” to tylko niektóre z jego utworów znanych przez rzesze fanów. Za wydany w 2004 roku album "Muzyka poważna”, zrealizowany z Noonem, Pezet uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R&B. Kolejną nominację otrzymał za solowy album pt. "Muzyka rozrywkowa” (2007). Jego ostatnia płyta, nagrana wspólnie z bratem Małolatem, „Dziś w moim mieście” z października 2010 osiągnęła status złotej.★ ★MALOLAT★ ★Małolat, właściwie Michał Kapliński (ur. 7 lutego 1984 w Warszawie) - polski raper. Młodszy brat Pawła Kaplińskiego rapera występującego pod pseudonimem Pezet[1].W 1998 wygrał konkurs Super MC, w którym główną nagrodą był występ na składance Hiphopowy raport z osiedla w najlepszym wykonaniu[1]. Na płycie ukazał się utwór Małolata pt. "Miłość braterska", nagrany wspólnie z grupą Płomień 81. Później Małolat występował na dwóch pierwszych płytach Płomień 81, a także na obu częściach Kompilacji O$ki. W 2000 roku razem z Pezetem, Dizkretem (Stare Miasto) i Ciechem (Szybki Szmal) założył zespół L'ekipa. W 2001 po rozpadzie L'ekipy Małolat z Ciechem założyli zespół Żądło, który rozpoczął prace nad płytą, do której wydania jednak nie doszło. W 2003 Małolat rozpoczął nagrywanie wspólnej płyty z Ajronem. Płyta ukazała się na początku 2005 roku i nosiła tytuł W pogoni za lepszej jakości życiem.Wystąpił gościnnie w utworze "Kochać Życie" na płycie WWO - Witam was w rzeczywistości oraz w utworze "W klub idziemy" wspólnie z bratem - Pezetem, Mesem, oraz z raperem Ero. W 2010 roku ukazała się nowa płyta Małolata i Pezeta Dziś w moim mieście[2].

Zapraszamy na najlepszy HIP HOP w mieście.
  • 2011-11-14 16:07:56
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn