Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

AWARYJNE LĄDOWANIE

2011-11-01 22:39:42

UWAGAĘ CAŁEJ POLSKI OD ŚWIĘTA ZMARŁYCH ODWROCIŁO ZDARZENIE, KTÓRE MOGŁO KOSZTOWAĆ 230 OSÓB ŻYCIE. LĄDUJĄCY BEZ OTWARTEGO PODWOZIA BOEING 767 Z NOWEGO YORKU UNIKNĄŁ KATASTROFY !

 

 

BOEING 767 PO LADOWANIU , fot. FOTO PAP LESZEK SZYMAŃSKI

Samolot miał już problemy z otwarciem podwozia przed lądowaniem. Pilot odwlekał moment podejścia zataczając kręgi nad Okęciem. Niestety. Najprawdopodobniej  ( bo przyczyna nie została jeszcze ustalona ) z powodu awarii systemu hydraulicznego podwozia do ostatniej chwili nie udało sie otworzyć. Policja zdołała ograniczyć ruch pojazdów i zorganizować służby ratownicze. Na szczęście dzięki umiejętnością kapitana Tadeusza Wrony, i wysiłkom całej jedenasto osobowej załogi i obsługi naziemnej maszynę udało się bezpiecznie posadzić na pasie lotniska Chopina. Gratulacje. 

Obecnie trwają prace nad usunięciem samolotu z pasa startowego, gdyż blokuje on całe lotnisko uniemożliwiając jego funkcjonowanie. Wszystkie inne samoloty zostały skierowane na do sąsiednich portów lotniczych. Powołana komisja d/s lotnictwa cywilnego ma zbadać przyczynę awarii. Wrak badają także specjaliści z Boeinga.

 

film z ladowania youtube.com

http://www.youtube.com/watch?v=tqjcz65Jvek

http://www.youtube.com/watch?v=vAyN-YenQpc

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn