Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Manchester City zaakceptował tłumaczenie Teveza

2011-10-22 18:58:44

Manchester City zaakceptował tłumaczenie Argentyńczyka Carlosa Teveza i złagodził postawione mu zarzuty.

 

Piłkarz, przeciwko któremu toczy się obecnie wewnętrzne postępowanie dyscyplinarne, odpowie za odmowę ponownej rozgrzewki, a nie wyjścia na boisko.

Nieporozumienie na linii Manchester City - Tevez spowodowane zostało sytuacją, do której doszło 27 września podczas wyjazdowego meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium (0:2). Trener angielskiej drużyny Roberto Mancini, przy stanie 0:2, chciał wpuścić na boisko Argentyńczyka, aby ratować wynik. Ostatecznie na murawie pojawił się Holender Nigel De Jong, a włoski menedżer oskarżył Teveza o odmowę wejścia na plac gry. 

Były zawodnik m.in. Manchesteru United i Boca Juniors Buenos Aires nie zgodził się jednak z tymi zarzutami, tłumacząc, że zaszło nieporozumienie. 

"Odbyłem rozgrzewkę i byłem gotowy do gry. Nigdy nie odmówiłem wejścia na murawę" - powiedział o zaistniałej sytuacji. 

Mimo takiego tłumaczenia, dzień po meczu w Monachium klub zawiesił zawodnika na dwa tygodnie i wszczął przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. 

W piątek kierownictwo City zmieniło stanowisko, akceptując tłumaczenie Argentyńczyka i łagodząc postawione mu zarzuty. Nie oznacza to jednak, że piłkarza ominą konsekwencje.


http://elondyn.co.uk


Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn