Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Blogi Polaków

2011-10-18 16:22:03

Blogi to ciekawe źródło informacji

Konkurs: piszemy blogi o Anglii, fot. fetica

Przede wszystkim ludzie piszą blogi z opisami miejsc jakie widzieli i zwyczajów angielskich. Jest ich wiele i często zawierają ciekawe informacje, nie takie jak w przewodnikach, ale trafne obserwacje Polaków, którzy często zauważają więcej i inaczej postrzegają Anglię.

Jednym z takich blogów jest kontrowersyjny Funciak http://funciak.blox.pl/html, który opisuje wulgarnie i z sarkazmem, acz trafnie czasem, Polaków na emigracji.

Jest tez blog http://reading-berkshire.blogspot.com/ z info o wydarzeniach kulturalnych, i wszystkim co widać i słychać w Reading. 

Jednym z moich ulubionych jest http://zwiedzaniewyspy.blox.pl/html, blog o miejscach w Anglii na całej wyspie, wartych zobaczenia. Może ktoś z Was pisze bloga i chce go wypromować za pomocą reading.infolinia.org?

Pochwalcie się i przesyłajcie wasze blogi na adres: [email protected]. Najlepsze blogi i urywki postów będą opublikowane na naszej stronie. Czas start! Koniec terminu nadsyłania blogów: 1 listopada. Wyniki 3 listopada 2011.

autor:

fetica

reading.infolinia. org

Sonda
Moja opinia na temat blogów to:
Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn