Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Książę Harry zagrożony zamachem

2011-05-17 23:24:13

Dziedzic do tronu Wielkiej Brytanii Książę Harry jest prawdopodobnie numerem jeden na liście Al-Kaidy w przygotowywanych zamachach przez tą organizację.

 

Jak wiadomo od zawsze był to prezydent Barack Obama jednak członkowie ugrupowania zdają sobie sprawę z jak wielkimi trudnościami musieliby sobie poradzić aby dotrzeć do prezydenta USA.

Dlaczego wybór pada właśnie na następce tronu brytyjskiego?
Po pierwsze popularność Księcia jest na tyle wysoka, że odbiłoby się to w świecie i świadczyłoby o sile Al-Kaidy. Po drugie walczył jako żołnierz w Iraku i Afganistanie a przede wszystkim jego ochrona jest o wiele słabsza niż amerykańskiego prezydenta.Od kilku tygodni muzułmańska frakcja Muzułmanie Przeciwko Krucjacie głosi propagandę wśród ludności islamskiej nawołującą do niechęci do Księcia Harrego. Propaganda jest prowadzona za pomocą nagrań video i dotarła już do kilkudziesięciu tysięcy ludzi.
Sam zagrożony nie wykazuje większego strachu przed zamachami i stara się zachowywać tak jak zwykle, udziela normalnie wywiadów co zapewne stwarza pewny obraz spokoju wśród społeczeństwa i sympatyków następcy tronu.

opr. znajdziesz-tu.pl
Emil Kowalski

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn