Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Na Wyspach nie opłaca się kupować ubrań

2011-03-04 11:59:22

Ubrania i dodatki w sieciowych sklepach takich jak Zara, Ralph Lauren, czy Forever 21 są w Wielkiej Brytanii dużo droższe, niż w innych krajach - podaje dailymail.co.uk.Dailymail.co.uk podaje przykład sklepu Zara, której produkty w Hiszpanii można kupić 45 procent taniej w Hiszpanii niż w Wielkiej Brytanii.


T-shirt, który w brytyjskiej Zarze kosztuje 15,99 funtów w Hiszpanii sprzedawany jest za równowartość 10,98 funtów. Podobnie jest z innymi produktami.

50 procent sprzedawanych produktów, Zara wytwarza w Hiszpanii, 26 procent w innych europejskich krajach, a pozostałe 24 procent w Azji i Afryce.

W ubiegłym roku gazeta Daily Mail pisała o podobnych praktykach sklepu Ralph Lauren, który sprzedaje swoje ubrania i dodatki 50 procent drożej na Wyspach niż w Stanach Zjednoczonych. Inna sieć - Forever 21 ma ceny o 25 procent wyższe w Zjednoczonym Królestwie, niż w USA.

Przedstawiciele sieciowych sklepów twierdzą, że ich produkty w Wielkiej Brytanii są droższe ze względu na wyższe koszty utrzymania takie jak wynajem, podatki, pensje pracowników.
http://elondyn.co.uk

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn