Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Lekarz Kubicy: czemu miałoby mu się nie udać wrócić na tor?

2011-02-11 17:00:15

Igor Rosello, chirurg kierujący operacją Roberta Kubicy, stwierdził na łamach "La Gazzetta Dello Sport", że jest przekonany, iż Polak będzie w stanie kontynuować swoją karierę w Formule 1.

Włoch przyznał, że nie jest w stanie na chwilę obecną precyzyjnie określić, jak długo potrwa rehabilitacja krakowianina, ale jest pewien, że nie będzie z nią problemów. Przy okazji powołuje się na przykład Alessandro Nanniniego, kierowcy F1, który w 1990 roku po wypadku helikoptera stracił rękę. Ówczesny zawodnik teamu Benetton nigdy nie wrócił już do Formuły 1, ale startował w wyścigach samochodów turystycznych, a następnie w mistrzostwach FIA GT ścigał się w barwach Mercedesa.

- Z nerwami tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Ale skoro on (Mannini - przyp. red.) wrócił do sportu, to dlaczego miałoby nie udać się Kubicy? - pyta retorycznie Igor Rosello, zwracając uwagę, że kontuzja Polaka jest zdecydowanie łagodniejsza od tej, jakiej nabawił się Nannini.

Dziennikarze "La Gazzetty" dotarli do samego Alessandro Nanniniego, który także nie ma wątpliwości, iż Robert Kubica wkrótce wróci do ścigania.

- Jego kontuzja jest zdecydowanie inna od mojej. W końcu nie stracił ramienia, tak jak ja. Robert z całą pewnością wkrótce znów będzie startował na torach - powiedział 51-letni były kierowca.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn