Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Nowy bolid Roberta Kubicy

2011-02-03 22:27:24

Już wiadomo, jak będzie wyglądał bolid Roberta Kubicy w tym sezonie. Team Lotus Renault GP zaprezentował model R31 we włoskiej Walencji.
 
Nowy pojazd przybrał czarno-złote barwy. Z nowości konstrukcyjnych w oczy rzuca się wysoki „nos” i mocno wyprofilowane sekcje boczne. Inżynierowie znaleźli także miejsce na dwa dodatkowe wloty powietrza.
 
– Na ten sezon mamy nowe opony, wdrożony został system odzyskiwania energii KERS, z którym również trzeba będzie się zapoznać. Istnieje także możliwość sterowania tylnym skrzydłem. Trzeba będzie poświęcić trochę czasu, aby zaadaptować się do nowych warunków, ale po kilku przejazdach powinniśmy nabrać automatyzmu w działaniach i osiągać zadowalające rezultaty – wylicza Robert Kubica, który nie mógł się doczekać, by sprawdzić nowe dziecko teamu.
  
Pierwszeństwo w testowaniu R31 miał jednak kolega Polaka – Witalij Pietrow, który poprowadził go podczas wtorkowych testów na torze w Walencji. Przez dwa następne dni samochód należał do Kubicy. Podczas prezentacji przedstawiono również nowych kierowców testowych – Bruno Sennę oraz Romaina Grosjeana. 

http://www.wiadomosci.goniec.com

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn