Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

NHS do korzystania z technik walki

2011-01-29 02:03:41

Przełomowe centrum badawcze w celu umożliwienia technik medycznych pracujących na polu bitwy mają być używane na pacjentów NHS otworzył w Birmingham.

National Institute of Health Research pozwoli wojskowych i cywilnych lekarzy i naukowców do wymiany wiedzy i badań naukowych.

Oczekuje się, w celu zwiększenia przeżywalności dla wojskowych i cywilów.

Centrum ma siedzibę w Queen Elizabeth Hospital, gdzie personel rannych w Afganistanie są traktowane.

Praca w instytucie, który ma nadzieję na poprawę przeżywalności dla osób cierpiących na poważne urazy w życiu cywilnym i wojskowym, skupi się na technik resuscytacji, chirurgicznych opieki po ciężkich obrażeń i zwalczaniu zakażeń rany.

Około 20.000 ludzi cierpi z powodu poważnych obrażeń urazy, np. poprzez wypadki samochodowe, co roku w Wielkiej Brytanii.

Profesor Dame Sally Davies, dyrektor generalny badań i rozwoju w Ministerstwie Zdrowia, powiedział: "Jest to pierwszy raz ktoś na świecie zebrała NHS, ogólnego systemu opieki, z wojskiem i naprawdę pierwszej klasy uczelni w celu poprawy wyników dla pacjentów urazowych. "

"Niezwykle ważne"

Powiedziała, że instytut może również okazać niezbędne w wyniku ataku terrorystycznego w przyszłości.

"To urządzenie faktycznie będzie centrum, które naprawdę mogą przyczynić się do opieki nad ofiar, zarówno z terroryzmem, wypadków drogowych lub urazu wojskowych", powiedziała.

Kontynuuj czytanie głównej historii

"Start cytatem

Pomoże to, aby przywódcy NHS w świecie opieki traumy "

Andrew Lansleysekretarza zdrowia

Wojskowy lekarzy zbudowali reputację pionierskie opieki uraz, ponieważ mają do czynienia z dużą liczbą ran wielkopiecowy i poradzić sobie z zanieczyszczeniem rany spowodowane przez brud się do ciała.

Niektóre z technik walki zostały już wybrane przez NHS - w tym z użyciem kołowróty u chorych z krwawieniem i krwotok obrażeń.

Chirurga ogólnego, wiceadmirał Philip Surgeon Raffaelli, powiedział, że instytut był "niezwykle ważne inicjatywy".

Powiedział, koncentrując się na leczeniu pacjentów wojskowej w pierwszych minutach po wypadku ważne doprowadziły do przeżycia znacznie wzrasta w ostatnich latach.

Nie było teraz przeżycie dla personelu wojskowego o 26%, w porównaniu z 6% średniej, powiedział.

Nacisk na chirurgii Zmieniła się także tak priorytetem było, aby ratować życie pierwszego i wykonywania złożonych operacji, kiedy pacjent był stabilny - technika, która staje się coraz bardziej popularne w szpitalach, dodał.

"Wzmocnienie odpowiedzi"

Niektóre 20 milionów funtów w finansowanie będzie udostępnione na NIHR centrum - generowane przez Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwa Obrony, Uniwersytet Birmingham Szpitale i University of Birmingham.

Andrew Lansley minister zdrowia, powiedział: "Nowe centrum NIHR sfinansuje światowego lidera badań, aby pomóc ludziom lepiej i szybciej od ciężkich obrażeń.

"Nie mają już znaczne postępy w leczeniu zaawansowanych awaryjnego i transportu, ale bardziej potrzebne są badania lekarskie.

"Inwestycja ta przyczyni się do wzmocnienia odpowiedzi zdrowia i służb ratowniczych do dużych katastrof, takich jak wypadki drogowe i ataków terrorystycznych w przyszłości.

"Będzie to również pomóc w NHS liderów w świecie opieki uraz -. Przyczyniając się do poprawy opieki i leczenia w NHS i na całym świecie"

Julie Moore, prezes Birmingham University Hospitals NHS Foundation Trust, również wyraził zadowolenie centrum, mówiąc, że to zapewnić "możliwość budowania wiedzy akademickiej wokół pionierskich badaniach innowacji, często wykonywane po raz pierwszy do ratowania życia i kończyn".

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn