Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Królowa Elżbieta II

2011-01-24 18:43:21

Królowa Elżbieta II nie pozna przyszłych teściów swego wnuka księcia Williama przed jego ślubem z Kate Middleton a panna młoda nie ma jeszcze sukni – pisze Rzeczpospolita.pl- Nie jest to żaden afront. Elżbieta II zwyczajnie nie czuje jeszcze potrzeby spotkania się z rodzicami panny Middleton. Na obecnym etapie nie ma takich planów, ale gdyby miały się zmienić, to spotkanie będzie miało charakter prywatny - zaznaczył rzecznik. 


Rodzice Kate Middleton, choć są zamożni, nie mają żadnych arystokratycznych koneksji. Wprowadzanie Carole i Michaela Middletonów, byłej stewardessy i byłego pilota British Airways, do królewskiego otoczenia "Sunday Times" nazywa "żmudnym i delikatnym procesem". Jak dotąd dostąpili oni jedynie zaszczytu spotkania z ojcem Williama, księciem Walii Karolem i jego małżonką Camillą.

Książę William będzie trzecim wnukiem Elżbiety II, który zawarł bądź zawrze związek małżeński z osobą bez domieszki błękitnej krwi. Syn jedynej córki Elżbiety II księżniczki Anny Peter Phillips ożenił się z Kanadyjką, zaś jego siostra Zara Phillips 30 lipca wyjdzie za mąż za zawodowego rugbystę Mike'a Tindalla. 

"Sunday Times" pisze, że Kate Middleton, jak dotąd nie zamówiła sukni ślubnej u żadnego projektanta. Zamierza zrobić to w ostatniej chwili, ponieważ nie chce, by projektanci traktowali ją jak modelkę do paradowania w ich kreacjach i zapewnienia im darmowego rozgłosu.

Kate chce się odróżnić pod tym względem od matki Williama księżnej Diany, która w charakterze podarunków przyjmowała od designerów elegancką odzież i nosiła ją. Marynarkę podarowaną Middleton przez firmę odzieżową Williamson, Pałac Buckingham odesłał nadawcy oświadczając, że narzeczona księcia Williama nie przyjmuje nieoczekiwanych prezentów. 

Od Diany Kate chce się różnić także i tym, że jej ślubna suknia będzie skromniejsza.

http://elondyn.co.uk/newsy,wpis,11496

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn