Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Trzy tygodnie wrażeń z SFI

2010-12-01 15:24:46

Trzy tygodnie wrażeń z SFI

 

Rusza akcja promocyjna II Edycji Pierwszego w Polsce Studenckiego Funduszu Inwestycji.  Od 29 listopada do 17 grudnia na Uniwersytecie Łódzkim i Politechnice Łódzkiej będą miały miejsce eventy i konkursy z nagrodami.

Promocja II edycji SFI rozpocznie się na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. O godzinie 10.00 studentów zaskoczy koncert, na którym będą mieli okazję poznać artystów, którzy  nie są znani szerszej publiczności. Jeśli ktoś zechce spróbować swoich sił na scenie, przez cały tydzień będzie miał taką możliwość podczas gry w Guitar Hero. Oprócz słuchania muzyki przewidziana jest także inna atrakcja – od godziny 11 do 13 będzie można zobaczyć pokaz tańca.  

30 listopada studenci z pewnością zatęsknią do minionych wakacji i upalnych dni.  Od 9.00 do 15.00 będzie można odwiedzić na Ek-Socu „Tropicanę”, czyli dekorację tropikalnej wyspy. Podobnie jak dzień wcześniej do wygrania będą nagrody, m.in. wejściówki do Pewexu, kursy tańca itp. W środę II edycja SFI będzie promowana przez mistrzów wschodnich sztuk walki oraz tancerki. Pokaz Muay Thai rozpocznie się o godzinie 9.00, a taniec pojawi się o 11.30.  2 grudnia  organizatorzy proponują sprawdzenie swoich umiejętności gry w „darts”. Dla tych, którzy najcelniej będą rzucali do tarczy przewidziane są nagrody. Tego samego dnia studenci będą mieli kolejną okazję spotkać się z artystami, bowiem o godzinie 10.00 rozpoczyna się kolejny koncert.  

Ostatniego dnia promocji na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym II edycji SFI organizatorzy szykują niespodziankę. – Nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów, bo to by zepsuło całą zabawę! Możemy jedynie powiedzieć, że powstanie pewna budowla. Odpowiedzi na pytania co to będzie, co znajdzie się w środku i co się z tą tajemniczą konstrukcją stanie,  padną na sam koniec – z uśmiechem tłumaczy Norbert Różycki, organizator eventu.

Wielka Bitwa na Poduszki SFI

6 grudnia, w Mikołajki rusza promocja II edycji SFI przenosi się na Wydział Zarządzania UŁ. Już pierwszego dnia organizatorzy chcą zaskoczyć kolejnym niebanalnym pomysłem, bowiem o godzinie 13 rozpoczyna się Wielka Bitwa na Poduszki SFI. – Na bitwę może przyjść absolutnie każdy. Jedynym warunkiem jest przyniesienie własnej poduszki. Widok tłumu ludzi okładających się materiałem wypchanym pierzem z pewnością będzie interesujący. Dodatkową motywacją do przyjścia są atrakcyjne nagrody rzeczowe, które będzie można wygrać w innych konkursach.  Mowa tutaj między innymi o DVD, a także kuflach z gratisami. Moja poduszka już jest gotowa - opowiada o flashmobie Piotr Maślarz, organizator eventu. 

We wtorek na Wydziale Zarządzania studenci będą mogli spotkać... chodzące literki. Organizatorzy akcji liczą na efekt zaskoczenia i pozostawiają w tej kwestii  wiele niedomówień. 8 grudnia o 11.30 odbędzie się pokaz tańca. Tego samego dnia, podobnie jak przez cały tydzień,  śmiałkowie będą mogli sprawdzić się w grze Guitar Hero. W czwartek studenci będą mogli przekonać się w jak efektowny  i efektywny sposób bronić się przed przemocą - o godzinie 13 rozpocznie się bowiem pokaz sztuk walki. Przez cały dzień będzie można również zrelaksować się podczas gry w „darts”. Tydzień promocji II edycji SFI zakończy pokaz tańca towarzyskiego o godzinie 13.00.

Księżyc i Dziki Zachód

Organizatorzy Studenckiego Funduszu Inwestycji nie zapomnieli o Politechnice Łódzkiej. Od 13 do 17 grudnia promocja przeniesie się do Lodexu przy ul. Wólczańskiej 215.  W poniedziałek w godzinach od 10.00 do 15.00 odbędą się koncerty. Podobnie jak na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, również na PŁ będzie możliwość posłuchania muzyki na żywo, a także samodzielnego koncertowania w grze Guitar Hero. 14 grudnia budynek Politechniki zamieni się w Dziki Zachód. Przez cały dzień będzie możliwość pojedynkowania się plastikowymi pistoletami na gumowe strzałki. – Jest to fenomenalna okazja, żeby przetestować swój refleks. Jestem pewien, że wielu mężczyzn będzie chciała udowodnić, że są prawdziwymi facetami. A może to właśnie dziewczyny udowodnią, że w pojedynkach na śmierć i życie nie mają sobie równych? Przekonamy się, czy są wśród nas potencjalni następcy Eastwooda, Coopera i Wayne’a. Ostateczny pojedynek odbędzie się około godziny 13. Zobaczymy kto jest najszybszy rewolwerowcem na Politechnice – zachęca Jacek Losik, organizator eventu. Tego samego dnia przed budynkiem Lodexu będzie organizowany konkurs rzucania jajkami. W obu atrakcjach będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Na środę organizatorzy przewidzieli grę w „darts”, a także pokaz tańca o godzinie 11.30. 16 grudnia nadarzy się okazja do zasięgnięcia porady w sprawach stylu i makijażu. Dla osób preferujących wysiłek fizyczny i rywalizację zorganizowany jest konkurs przeciągania liny. Ostatniego dnia promocji II edycji SFI organizowany jest flashmob „Wyprawa na Księżyc SFI”. O 11.45 studenci wchodzą do budynku Politechniki, po czym zachowują się tak, jakby chodzili po Księżycu. Dodatkowo każdy dostanie specjalną kartkę, na której będzie mógł się podpisać i powiesić w dowolnym miejscu budynku. Autorzy najciekawszych tekstów mogą liczyć na upominki.  To będzie dzień bez grawitacji. Moonwalk Armstronga w wykonaniu mnóstwa ludzi na pewno będzie widowiskowe. Każdy dostanie kartkę, która ma spełniać funkcję flagi wbitej w powierzchnię Księżyca– wyjaśnia Wiola Grabska, współorganizator eventu.  Organizatorzy nie chcą zdradzać więcej szczegółów w celu zapewnienia jak największej ilości wrażeń. Zaznaczają jednak, że to „wyprawa na Księżyc” i tajemniczo dodają, że wszystko się może zdarzyć.

 

 

 

Kontakt:

Jacek Losik

Specjalista ds. PR SFI

Tel. 695-987-562

E-mail: [email protected]

 

 

 

 

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn