Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Potrzebna panna młoda z Unii

2010-11-07 22:08:38

., fot. .
Irlandia to raj dla fikcyjnych małżeństw. Nigeryjczycy i Pakistańczycy żenią się z Łotyszkami i Polkami – pisze Rp.pl.

 

Irlandią wstrząsnęła historia dwóch kobiet, które o mały włos nie zostały zmuszone do poślubienia Pakistańczyków. Młode Łotyszki - 19 i 25 lat - przyjechały na Zieloną Wyspę zwabione ofertą atrakcyjnej pracy. Na miejscu okazało się, że mają wziąć ślub. Gdy odmówiły, zostały zamknięte w mieszkaniu.

Szczęśliwie jednej z nich udało się ukryć telefon, z którego zadzwoniła do przyjaciół w Łotwie, którzy zawiadomili policję. Po tym, jak wiadomość dotarła do policji irlandzkiej, Pakistańczyk i Hindus trafili do aresztu. Przedstawiciele irlandzkich władz zamierzają pojechać do Rygi, by na miejscu, wspólnie z Łotyszami, zająć się sprawą.

W pierwszej połowie tego roku wniosek o stały pobyt w Irlandii złożyło ok. 150 Pakistańczyków. Prawie wszyscy z nich poślubili Łotyszki, 18-tu ma żony Polki. Wnioski złożyło też 167 Nigeryjczyków (25 po ślubach z Polkami) oraz 78 Hindusów (27 z Łotyszkami, 20 z Polkami).
Źródło: www.polishzone.co.uk

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn