Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

AVON- zostań konsultantką w UK i Irlandii Płn!- łatwa i ciekawa praca? czy warto?

2010-09-22 09:31:57

W każdej gazecie znajdujemy mnóstwo ogłoszeń o współpracy z AVON i większość z nas po doświadczeniach z Polski myśli, że to kolejne bzdury ale jak to jest z tym AVON w UK? Warto być konsultantką lub sales leaderem? Czy można nieźle zarabiać? Koniecznie przeczytaj!

Cześć mam na imię Magda i jestem koordynatorem i konsultantką AVON w UK od 5 lat. Chciałabym pokrótce opisać jak to naprawdę jest z tym AVON tutaj w Anglii, jak wygląda współpraca i czy rzeczywiście można łatwo i ciekawie zarabiać tak jak na każdym kroku czytamy w ogłoszeniach w różnych gazetach i stronach internetowych.

5 lat temu jako  nie pracująca mama 2 małych dziewczynek postanowiłam poszukać dodatkowej pracy, większość z was wie jak ciężko jest gdy rodzinę utrzymuje tylko mąż - same wydatki a o jakichkolwiek oszczędnościach to nie ma mowy.

Z tym postanowieniem zaczęłam przeszukiwać wszelkie ogłoszenia o pracę i znalazłam, " Zostań konsultantką AVON, łatwa i ciekawa dodatkowa praca w czasie wybranym przez ciebie" Zadzwoniłam pod podany nr i umówiłam się na spotkanie na którym zostały mi wytłumaczone proste zasady współpracy, otrzymałam starter tzn. wszystko co potrzebowałam żeby rozpocząć działalność jako nowo upieczona konsultantka. AVON w tym kraju istnieje ponad 50 lat, każda kobieta bez względu na wiek i rasę zna te produkty które sprzedają się tutaj jak świeże bułeczki ze względu na doskonałą jakość i niesamowicie niskie ceny, w odróżnieniu od Polski gdzie produkty AVON cały czas są jeszcze ekskluzywne i w wielu przypadkach za drogie na kieszeń przeciętnego pracującego.

Głównym narzędziem pracy konsultantki  są katalogi (co 3 tygodnie nowy) z wszelkimi produktami oferowanymi w danym momencie do sprzedaży, opisami tych produktów i cenami, to w naszym interesie jest jeżeli chcemy zarabiać żeby właśnie te katalogi dotarły do jak największej ilości ludzi. Najlepiej rozpocząć od znajomych, rodziny, współpracowników, możesz również zostawiać katalogi w różnych miejscach np. sklepy, budki z gazetami, fryzjerzy, pralnie do prania..., pomysł należy do ciebie. Tutaj w UK konsultantką możesz być nawet wtedy jeżeli chcesz kupować kosmetyki tylko dla siebie, nie ma określonych kwot na zamówienia i nie musisz robić każdego zamówienia, dostawa jest zawsze darmowa do twojego domu kilka dni później. Po dostawie do domu masz 13 dni na uregulowanie płatności. Konsultantka AVON zarabia 20% od kwoty £78 i więcej całego zamówienia, od kwoty £148+ będziesz zarabiała 25%- są to stawki stałe, całkiem nieźle- poświęcając tylko kilka godzin co 3 tygodnie można naprawdę nieźle  dodatkowo zarabiać. W każdej chwili jeżeli stwierdzisz że nie jest to zajęcie dla ciebie możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Jedynym twoim kosztem zapisania się do AVON jest 2x £7.50 - koszty administracyjne, które AVON dolicza do twojego rachunku przy dwóch pierwszych zamówieniach!

Dbając o swoich klientów AVON w UK oferuje 100% gwarancji na każdy zakupiony produkt, który można zwrócić lub wymienić w ciągu 90 dni od zakupu tak że nie musisz sie nigdy martwić o to że ktoś zamówi kosmetyki u ciebie i ich nie odbierze, możesz je darmowo zwrócić, a koszty danego zamówienia odliczysz sobie od swojego rachunku do zapłacenia.

Będąc konsultantką będziesz miała przywilej korzystania ze specjalnego dużego katalogu (60-80 stron) dla reprezentantek i kupować wszystko po szokująco niskich cenach. Z tych właśnie katalogów możemy kupować produkty z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, zanim będą ogólnodostępne, również tam mamy dział wyprzedaży produktów, która trwa cały rok, a ceny kosmetyków zaczynają się od 0,50p.

To tak ogólnie o zasadach współpracy jeżeli chociaż trochę cię zainteresowałam to proszę skontaktuj się ze mną po więcej szczegółowych informacji a ja jedynie mogę cię zapewnić że na pewno nie będziesz zawiedziona! pamiętaj że dla chcącego nic trudnego! To tylko ty decydujesz o sposobie i czasie pracy i swoich zarobkach. Zawsze będziesz mogła korzystać z rady i pomocy twojego sales leadera. Jeżeli chcesz robić karierę w AVON i zarabiać wymarzone- duże pieniądze możesz zostać koordynatorem (sales leaderem), osoba która buduje swoją grupę jak "piramidkę", pomaga i dba o swoje konsultantki za co AVON nieźle wynagradza- warto spróbować.  To właśnie Ty dzięki współpracy z tą firmą możesz sama sobie zostać szefem i zarabiać jak szef,  ciekawe i  łatwe tak jak w ogłoszeniu, dzięki któremu dzisiaj mam fajną i realną pracę z bardzo dobrymi zarobkami.

Co do mojej historii? Mogę śmiało powiedzieć że udało się !!! To co było napisane w ogłoszeniu było prawdą. W dalszym ciągu jestem w domu, ale juz teraz "pracującą mama",  sama wybieram sobie czas pracy i czas wakacji, poznałam i cały czas poznaje mnóstwo wspaniałych dziewczyn  które są moimi konsultantkami, niektóre koordynatorkami lub osoby które po prostu kupują ode mnie produkty AVON. W moim przypadku zostanie reprezentantką AVON okazało się sukcesem, od momentu zapisania co roku zajmowałam wysokie miejsca w sprzedaży katalogowej, przez pierwsze  3 lata  byłam  na liście top 100 konsultantek w UK a w  2008 zostałam nr 4 AVON Lady -rep w całym UK na 165.000 konsultantek. Od ostatnich 2 lat jestem  jedną z czołowych koordynatorek , w 80%  moja polska grupa zajmuje 8 miejsce w UK i liczy ponad 1000 osób współpracujących ze mną , a od roku  jestem juz na ostatnim poziomie w AVON UK  jaki można tylko osiągnąć tzw.  Senior Executive Sales Leader, nieźle zarabiam i moje skryte marzenia właśnie dzięki tej pracy zaczynają się spełniać. Jeżeli się zdecydujesz dołączyć do mojej grupy to zapewniam cię że będziesz w dobrych rękach, będziesz współpracować ze mną i innymi koordynatorkami  w mojej grupie, zapoznasz mnóstwo wspaniałych osób  którzy chcą osiągnąć sukces w tej czołującej na świecie firmie kosmetycznej jaką jest AVON. AVON w UK jest zaraz po USA przodującym krajem w sprzedaży produktów tej firmy na całym świecie jak i również w budowaniu sieci reprezentantów i sales leaderow.

Z mojej strony mogę Cię tylko zaprosić do współpracy, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś to ty odniosła sukces tutaj w UK , żeby właśnie współpraca z AVON była tą twoją dodatkową pracą a może nawet kiedyś jak w moim przypadku pełnoetatową i do tego nie jest ci potrzebna wspaniała znajomość angielskiego , referencje czy Doświadczenie. Ja też zaczynałam od zera! Pamiętaj że zarobki i sukces zależą tylko od ciebie  i twojego zaangażowania. Jeżeli chcesz odnosić sukcesy w biznesie kosmetycznym to to jest właściwe miejsce dla ciebie- nieograniczone zarobki, dowolne godziny pracy, po prostu twój własny biznes który sama budujesz, rozwijasz i pniesz sie po schodach kariery. osoby które znajdują się na ostatnim szczeblu w AVON jako sales leaderzy otrzymują od AVON darmowe samochody i zarabiają rocznie ok 250.000 (tak zarabia nr 1 w kraju sl David Carter a na 2 miejscu jest jego dziewczyna Debbie Davis), trudne do uwierzenia a jednak w AVON też można zarabiać, nawet lepiej jak w innych etatowych pracach, nie stanie się to tak od razu, ale z czasem jak twój biznes się będzie coraz bardziej rozwijać, może ci to zająć kilka miesięcy  albo więcej w zależności od twojego tempa pracy. Na pewno warto spróbować, nic nie ryzykujesz a może to właśnie ta praca okaże się twoim wymarzonym zajęciem jak w moim przypadku. Serdecznie zapraszam do współpracy z AVON w UK, myślę że najlepiej będzie jak przekonasz sie sama jak to rzeczywiście z tym AVON w UK jest?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się co myślą o współpracy z AVON inni koordynatorzy jak i również w drugim linku możesz zobaczyć historię Debbie Davies top sl in UK, która pracowała kiedyś w fabryce i miała problemy finansowe, a teraz jest biznesswomen zarabiającą £250.000 rocznie. Może właśnie historie tych osób, które jakiś czas temu rozpoczęły współpracę z AVON  pokażą Ci że rzeczywiście w tej firmie można robić karierę, zarabiać pieniądze i spełniać swoje marzenia.

 

 

 

Jeżeli nie jesteś zainteresowana pracą konsultantki, a chcesz kupować produkty AVON proszę skontaktuj się, a wyślę ci darmowy katalog i spróbuje znaleźć konsultantkę która mieszka niedaleko ciebie.

Pozdrawiam i mam nadzieje do usłyszenia wkrótce Magda

07727062239

http://magdalena.myAVON.co.uk 

(jeżeli będziesz  zainteresowana współpracą ze mną i moją grupą proszę wypełnij formę zgłoszeniową na mojej web stronie lub po prostu wyślij do mnie e-maila ze swoim adresem  i nr telefonu.)

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n