Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Narodzie, moi drodzy rodacy nie dawajmy się ogłupiać!

2010-09-08 11:49:44

Przecież obecni politycy to raptem kruszynka polskiego społeczeństwa która, w większości  stara się jak tylko może nami, narodem polskim manipulować by zawłaszczyć naszą Ojczyznę i żyć w dostatku kiedy my naród polski z dnia na dzień biedniejemy!

A przecież to właśnie my naród polski wybieramy ich po to by nam służyli, by żyło nam się godnie i dostatnio. Tymczasem jednak oni w kampaniach wyborczych kłamią po to by dorwać się do „koryta” nas mając głęboko gdzieś a może jeszcze głębiej.
 

Zauważcie że w naszej polityce, na najwyższych szczeblach władzy mamy ludzi którzy za komuny byli agentami różnych służb, donosicielami i sprzedawczykami, robili to po to by w tamtych czasach „żyło im się godnie i dostatnio”. Robili to w pełni świadomie, „sprzedawali” porządnych Polaków walczących o Wolną Ojczyznę, o godne i dostatnie życie narodu. Mieli z tego różne „profity” i żyli „bezpiecznie” na naszej, prawdziwych patriotów polskich krzywdzie, Tak było wówczas i tak jest dzisiaj, bo przecież tacy ludzie, sprzedajne świnie nie zmieniają się nagle na ludzi godnych szacunku i uczciwych w stosunku do narodu i Ojczyzny.

Dorwali się do „koryta” i robią wszystko by przy tym żłobie utrzymać się jak najdłużej i żyć dostatnio naszym kosztem i kosztem naszej Ojczyzny doprowadzając nas, naród polski i nasza Ojczyznę do upadku!

Zakłamanie i oszukiwanie nas ciągle trwa - niestety to jest bardzo przykre, a najgorsze w tym wszystkim jest to że coraz łatwiej nami manipulują wykorzystując naszą narodową wadę – lenistwo. Tak to prawda jesteśmy leniami, nie chce nam się samodzielnie myśleć, wolimy wierzyć mediom, mediom które w większości nie są już nasze, Polskie! Mediom które wspierają tych sprzedawczyków, te „rządzące” marionetki które służą tym którzy grabią co się da w naszej Ojczyźnie.

Prawdę o nich pisze 
Grzegorz Michalski w swoich artykułach i wielu innych ale wy wolicie „czysto polskie” media i wierzycie w to co w zmanipulowany sposób starają się wpoić w polski naród by nami zawłaszczyć i żyć naszym kosztem po to by przejąć władzę nad nami i naszą Ojczyzną! A przecież to my, naród polski powinniśmy żyć godnie i dostatnio, to nasza Ojczyzna Polska powinna się rozwijać dzięki naszym przedstawicielom których wybieramy na naszych przedstawicieli… Jest jednak całkowicie inaczej, dajemy się ogłupiać, okłamywać i wybieramy po prostu nieudaczników którzy tak naprawdę nigdy w swoim życiu nic dobrego dla nas narodu polskiego i naszej Ojczyzny nie zrobili, co gorsza byli donosicielami i sprzedawczykami tych wszystkich którzy chcieli naszego dobra i dobra naszej Ojczyzny!

Dzisiaj „czysto polskie” media głoszą o wojnie „Polsko – Polskiej” starając się zmanipulować nas do tego stopnia abyśmy uwierzyli że Polska to jedynie „Platforma Obywatelska” i „Prawo i Sprawiedliwość” i przykre to bo wy zaczynacie w to wierzyć i dajecie sobą manipulować do tego stopnia że wybieracie tych którym Tak naprawdę nie zależy na nas, narodzie polskim i naszej ukochanej Ojczyźnie za której wolność przelewali krew i ginęli nasi przodkowie.

Dlaczego tak się z nami dzieje, dlaczego pozwalamy garstce pseudopolityków wspieranych przez zaborcze media otumaniać i sobą manipulować? Czy nie zależy wam na godnym życiu waszych rodzin i wolności naszej Ojczyzny? Czy nie potrafimy myśleć rozsądnie dla dobra nas samych? Czy naprawdę wypalił się w nas szacunek do samych siebie i bardziej szanujemy sprzedawczyków i tych którzy grabią Polskę naszą Ojczyznę od własnych rodzin i samych siebie?

Zastanówcie się nad sobą, pomyślcie czy o to wam chodzi by stać się jedynie siła najemną do najgorszych prac za grosze, a nasza Ojczyzna – Polska ma stać się skansenem i jedynie miejscem bogacenia się innych narodów którzy nas Polaków mają głęboko gdzieś…. A dzieje się źle z Polską już od dawna, wspominałem o tym w artykule 
Polska dla Polaków – przeczytajcie i pomyślcie, polecam także inny mój artykuł, Polityka to najlepszy biznes w Polsce – ja wierzę że wielu z was zrozumie w końcu że trzeba zakasać rękawy i zacząć walczyć o dobro naszej Ojczyzny i nas samych, o godne życie naszych rodzin i wolność naszej Ojczyzny. Wierzę że zaczniemy robić to Aby dęby i brzozy, aby wyrósł las w Polsce, las który zniszczyły chwasty.

Przemysław T. Kudliński


Żeby Polska była Polską

 


Prezydent Izraela: Wykupujemy Polske, Wegry i Rumunie!

Prezydent Izraela: Wykupujemy Polske, Wegry i Rumunie!


Oceń artykuł
(głosów: 9, suma ocen: 45)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n