Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Magiczne wakacje w Crealy

2010-07-20 08:27:20

 ROZPOCZĘŁY się letnie wakacje.  Jeśli szukasz pomysłu na rozrywkę dla swoich dzieci, a… także dla siebie – w każdym z nas przecież drzemie male dziecko – warto wybrać się na cały dzień do Crealy – wesołego miasteczka niedaleko Exeter z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny.

Magiczne Crealy

 

 

Rodzinna wyprawa do Crealy może być niezapomnianą przygodą oraz doskonałym pomysłem zarówno na prezent na urodziny, jak i na wspólne wakacje.

Magiczne Crealy

Crealy to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Devon i już po pierwszej wizycie wiadomo dlaczego! Karuzele, rollercoastery, zjeżdżalnie, kolejka, baseny z piłeczkami i bouncy castles, gokarty, sporty wodne… zapewiają szaloną zabawę dla dzieci w różnym wieku, a także ich rodziców!  Crealy to 21 ekscytujących atrakcji na swieżym powietrzu, oraz trzy ogromne zadaszone place zabaw, gdzie w razie brzydkiej pogody dzieciaki mają możliwość spalenia nadmiaru energii na trampolinach, nadmuchiwanych zjeżdżalniach, ścianach wspinaczkowych, huśtawkach i karuzelach.

Gdy natomiast pogoda dopisze i mamy ochotę na chwilę się zrelaksować i odpocząć od mocnych wrażeń, których dostarczają karuzele i rollercoastery, naprawdę warto wybrać się na spacer nad jeziorem, które również znajduje się na terenie parku. Szlak spacerowy doprowadzi nas do farmy, gdzie dzieciaki będą miały okazję pobawić się ze zwierzętami, i odbyć krótką przejażdżkę na kucyku.

Po obejrzeniu widoków przychodzi czas na mocniejsze wrażenia. Może je zapewnić tylko rollercoaster – a Crealy jest ich kilka!  Najnowsza atrakcja Crealy to wodny rollercoaster o nazwie Vortex, w parku znajduje się także Maximus – dla amatorów naprawdę mocnych wrażeń (ta kolejka to 205 metrów super szybkiej i zapierającej dech w piersiach przejażdżki, trasa osiąga maksymalną wysokość 8.5metra!), i rollercoaster dla maluchów. Bilet wstępu na cały dzień umożliwia wielokrotne korzystanie ze wszystkich atrakcji.  Jednak z pewnością po kilku przejażdżkach na rollercoasterach, każdy będzie chciał się przesiąść na karuzelę lub kolejkę wzbudzającą mniej emocji.

 

Maluchy będą zachwycone wizytą w mini-zoo, gdzie można pogłaskać przyjazne puchate króliczki, owieczki, a nawet miniaturowe świnki, wizytą na placu zabach, w wiosce miniatur, czy też spokojną przejażdżką na tradycyjnej karuzeli.  Tych starszych na pewno ucieszy przejażdżka ogromną huśtawką - statkiem pirackim, zjazd na wodnej zjeżdżalni czy jazdą na gokarcie lub rowerach wodnych.

W Crealy odbywają się także przedstawienia z udziałem bohaterów popularnych kreskówek - Scooby-Doo odwiedzi park 28 lipca. Spongebob Square Pants - 4 sierpnia, Sportacus - 11 sierpnia oraz Iron Man – 19 sierpnia.

A jeśli okaże się, że jeden dzień nie wystarczy ci na zwiedzenie parku i skorzystanie ze wszystkich atrakcji, Crealy umożliwia powtórny wstęp za darmo przez tydzień po zakupie biletu – wspaniała okazja, aby dostarczyć maluchom niesamowitych wrażeń podczas wakacji!

Zainteresowani mogą również zakupić kartę wstępu na cały rok, w cenie około czterech dziennych biletów wstępu.

Osobiście, wraz z moją rodzina odwiedzamy Crealy tak często jak to tylko możliwe, i zdaniem moich pociech (w wieku 2 i 8 lat) jest to najlepszy park rozrywki w Devon (a zwiedziliśmy chyba wszystkie tego typu atrakcje w tej okolicy) - w Crealy naprawdę nie sposób się nudzić i każdy znajdzie tam coś dla siebie!  Również rodzice!

Po dalsze informacje zajrzyj na stronę www.crealy.co.uk.

Adres:  Sidmouth Road
Clyst St Mary, Exeter, Devon EX51DR
01395 233 200


Ania Blomberg-Gahan

 

Oceń artykuł
(głosów: 2, suma ocen: 10)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn