Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Tragiczna śmierć pięcioletniej Polki

2010-07-06 15:43:15


Karolina została przygnieciona elektryczną bramą, znajdującą się przed blokiem, w którym mieszkała razem ze swoimi rodzicami. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w Bridgend w Południowej Walii.

Karolina jest już drugim dzieckiem, które w ciągu tygodnia zginęło w taki sam sposób– podał serwis dailymail.co.uk. Tydzień wcześniej 6-letnia Semelia Campbell z Manchesteru również została przygnieciona elektryczną bramą.

71-letni Emlyn Griffiths mieszkaniec osiedla, na którym doszło do wypadku, powiedział, że każdy z mieszkańców posiada pilota do otwierania bramy. Mężczyzna widział jak dziewczynka bawiła się na podwórku przez większość sobotniego popołudnia. Kiedy jedna z rezydentek próbowała otworzyć bramę, dziewczynka została wciągnięta przez mechanizm bramy i mocno przygnieciona. Poniesione obrażenia okazały się zbyt poważne i  5-letnia Karolina zmarła w drodze do szpitala. W niedziele mała Polka skończyłaby 6 lat.

Jak powiedział Emlyn Griffiths ta tragedia nie powinna się zdarzyć, gdyż elektryczna brama posiada czujniki blokujące ruch bramy, w chwili gdy napotka na jakąś przeszkodę.

 

źródło http://elondyn.co.uk/

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn