Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Polityka to najlepszy biznes w Polsce

2010-06-26 11:27:27

Niestety tak to wygląda na naszym politycznym rynku. I to jest przykre, mało tego doprowadza to do degradacji naszej Ojczyzny.

Zauważcie że obecnie w polityce mamy ludzi którzy Tak naprawdę nic dobrego dla ludzi i Ojczyzny nigdy nie zrobili, mało tego w polityce naszej mamy masę ludzi którzy poza polityką tak naprawdę nie dali by sobie rady bo w większości to są lenie i nieudacznicy dysponujący jedynie „odpowiednim” bajerem i znaczną ilością „zaplecza” które ich wspiera.
             

I wreszcie co nie jest tajemnicą, znaczna część obecnych naszych polityków to agenci różnych służb, sprzedawczyki którzy za komuny by żyć „godnie” donosili na kogo popadnie. Dzisiaj te sprzedajne świnie zajmują wysokie miejsca w rządzie, sejmie czy senacie.

Powiedzcie mi moi kochani rodacy czy takie coś wam odpowiada, czy nasza Ojczyzna zasłużyła na to by nią rządziły sprzedajne świnie i to za nasze budżetowe pieniądze które otrzymują mało co robiąc w ilościach znacznie przekraczającej solidnie pracujących Polaków?

Ja uważam że nie! Powiem też że jak najszybciej musimy to zmienić po to by wreszcie Polska stała się naprawdę Polska i aby naród żył godnie i dostatnio.

Sprawa jest prosta wymaga jednak naszego zaangażowania i nieco pracy. Ale czego się nie robi dla siebie i najbliższych a docelowo dla dobra narodu i Ojczyzny. Jak to rozwiązać? W prosty sposób, musimy znowelizować ustawę o partiach politycznych, przygotować nowelizację solidnie i złożyć do sejmu jako projekt ogólnospołeczny!

Na czym ma polegać ta nowelizacja? Moim zdaniem w skrócie powinno to wyglądać Tak:

Partie polityczne powinny być finansowane jedynie z własnych składek a górna miesięczna granica tej składki to 100 złotych. To najlepsze rozwiązanie dla naszej Ojczyzny dlatego że wówczas partie aby zdobyć poparcie musiałyby zacząć solidnie działać wśród ludzi i dla ludzi. Partie polityczne powinniśmy traktować jak firmy, dobrze i solidnie działająca firma nie ma problemów z klientami bo każdy dobrze obsłużony klient daje następnych i taka firma dobrze prosperuje. Tak powinno być z partiami.

Dzisiaj Polska jest na krawędzi bankructwa, prawo gospodarcze napisane jest pod zagraniczne firmy i dzięki temu nasze, polskie firmy upadają, napisałem o tym w artykule
Polska dla Polaków – to boli i cierpi na tym cały naród i Ojczyzna.

A Stocznia Szczecińska – w 2008 roku zdobyła tytuł „Statek Roku” na świecie, po ogłoszeniu tych wyników portfel zamówień rósł w bardzo szybkim tempie i nagle stał się CUD – portfel zamówień zniknął i stocznia „została sprzedana”, a tak naprawdę rządzący jedynie doprowadzili do tego by stocznia upadła bo …. W tamtym czasie niemieckie stocznie stały na krawędzi bankructwa a pani Merkelowej nie pasowało to że istnieje możliwość rozwoju polskich stoczni więc…

To samo dzieje się obecnie z Zakładami Chemicznymi w Policach i „Gazoportem” w Świnoujściu, Niemcom to nie pasuje wiec rządzący przymierzają się do … Dla nich ważniejsi są wszyscy ci z zewnątrz niż my naród Polski i nasza Ojczyzna, dla nich prawdopodobnie od Ojczyzny ważniejsze są srebrniki!

A KGHM - przynoszący duże zyski Polsce, sprzedany za grosze by załatać dziurę budżetową ... A kopalnie które chce się zamykać by później sprzedać je za grosze "ludziom z zewnątrz" ...

Polityka Polska to obecnie takie grabie, a czy ktoś widział grabie które grabią od siebie? Na pewno nie grabie zawsze grabią do siebie i Tak robią politycy, szczególnie ci obecnie rządzący naszą Ojczyzną!

Dlatego musimy to zmienić, musimy zakasać rękawy i zrobić wszystko ażeby nowelizacja ustawy o partiach politycznych weszła w Zycie. To przecież najlepsze wyjście dla naszej Ojczyzny i dla nas bo wówczas będzie szansa na to abyśmy w końcu zaczęli żyć godnie a nasze rodziny dostatnio. To także może uratować naszą Ojczyznę Polskę przed sprzedażą i zawłaszczeniem jej przez siły którym służą obecni nasi sprzedajni politycy!

Przemysław T. Kudliński

PS.
Wszystkich którzy są zainteresowani działaniem dla Narodu i Ojczyzny, a szczególnie tym o czym napisałem czyli nowelizacją ustawy o partiach politycznych proszę o maila na Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć – zakaszmy rękawy i zróbmy to czego potrzebuje nasza Ojczyzna by istnieć i my sami by żyć godnie i dostatnio w Polsce pod rządami prawdziwych ludzi a nie sprzedajnych świń!

Oceń artykuł
(głosów: 6, suma ocen: 26)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (6)
MacoMaco
Witam

Mądre słowa, szkoda że mało kto w Polsce tak szczerze i wprost mówi o klasie politycznej w naszym kraju. Dziennikarze robią wywiady, śmieją się, bawią sie razem z tymi oszustmi a potem cały naród czyta dzienniki, onet.pl. gazeta.pl itp gdzie wszystko jest przedrukiem tego co paru napisło ale zaden wprost tak jak Pan tego nie ujął. Boli tez ze tak mało osób zdaje sobie sprawe jaka jest naprawde polityka. Plus nie zdaje sprawy jak przez media jestesmy manipulowani. Pozdrowienia z Polski.
 • 2010-07-09 17:39:15
 • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
michalmichal
Panie, puknij się pan w czoło.
 • 2010-08-20 13:05:00
 • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
michal napisał(a):
Panie, puknij się pan w czoło.


A dlaczego miał by tak robić?

Może jakieś argumenty merytoryczne?

Czy tylko tak w przestrzeń rzucone znowu?

A Pan się nie pukaj, bo może się echo roznieść, dźwięk aż do gór poniesie, a tam lawina pójdzie i znowu katastrofa i odszkodowania.
 • 2010-08-21 12:09:19
 • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
michal napisał(a):
Panie, puknij się pan w czoło.
michal - też puknij się w czoło.

nie będę argumentować
 • 2010-08-21 16:02:40
 • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
anieliczka napisał(a):
michal napisał(a):
Panie, puknij się pan w czoło.
michal - też puknij się w czoło.

nie będę argumentować


Anieliczko to zdanie właśnie do Michała kierowałem.

napisał(a):
A Pan się nie pukaj, bo może się echo roznieść, dźwięk aż do gór poniesie, a tam lawina pójdzie i znowu katastrofa i odszkodowania.


Dokłądnie chodzi mi o to, że jak chcesz na ten temat pogadać, to coś napisz więcej kolego.

A nie rzucasz jakieś niczym nie poparte "pukania", to tak zacnego człowieka.

Dlatego tak samo jak Ty to zdanie które napisałem wcześniej skierowałem do Ciebie.

Ale moja koleżanka chyba go przeoczyła.

Co Anielico ?
 • 2010-08-21 17:16:24
 • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Cenzor, a niech się puknie, na pustość okrutną trafi, niewiele zdziała.
 • 2010-08-21 17:18:19
 • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn