Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Badania prenatalne NHS dla Polek w Szkocji

2010-06-18 15:06:19

Służba zdrowia NHS w Szkocji zaprasza młode mamy i przyszłych rodziców do udziału w projekcie dotyczącym poprawy dostępu do badań prenatalnych dla polskich kobiet w okresie ciąży.

Panie, które w przeciągu ostatnich dwóch lat urodziły dziecko w Szkocji oraz pary, które aktualnie spodziewają się dziecka i chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z opieką medyczną w czasie ciąży, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z osobami odpowiedzialnymi za projekt: Joanną Krotofil, lub Aleksandrą Pawlik, od których otrzymają więcej szczegółowych informacji na temat spotkania w języku polskim poświęconego tej problematyce. Bardzo prosimy o pomoc, Wasze zaangażowanie stanie się podstawą do zmiany na lepsze: poprawy jakości usług i dostępu do informacji w języku polskim. Zwrócimy koszty dojazdu na spotkanie i zapewnimy opiekę nad dziećmi w trakcie spotkania. Spotkanie odbędzie się w Edynburgu i planowane jest na wtorek 29. czerwca w godzinach od 13:00 do 15:00. Aleksandra Pawlik Tel. 0782 745 8178 [email protected] Joanna Krotofil Tel. 07834916053 [email protected] Artykuł w oparciu o informacje Pani Aleksandry Pawlik.

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn