Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Operacja Marta. Kampania na finiszu. Jaka Polska po wyborach?

2010-06-14 18:39:24

Okładki kolorowych magazynów, pierwsze strony tabloidów - tylko w jednym tygodniu Marta Kaczyńska pojawiła się na okładkach „Gali", „Show" i „Vivy!". Na pierwszych stronach „Faktu" i „Super Expressu" gościła w ciągu ostatnich tygodni kilkanaście razy. W najnowszym numerze tygodnika WPROST - „Operacja Marta", czyli jak córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wpisuje się w kampanię stryja.

Ponadto w najnowszym WPROST -  koniec demokracji czy pulsująca rewolucja w Pałacu, czyli jaka będzie Polska po wyborach, Zbigniew Hołdys o tym, dlaczego nie idzie na wybory, Jan Wróbel o spotach wyborczych, a Magda Geissler - o szparagach.

Najnowszy numer tygodnika WPROST to ostatnie wydanie przed pierwszą turą wyborów prezydenckich. Jaką rolę odgrywa w kampanii prezydenckiej Marta Kaczyńska? W kolorowych magazynach córka Marii i Lecha Kaczyńskich opowiada nie tylko o rodzicach, ale również, a może przede wszystkim - o stryju. Ociepla wizerunek Jarosława Kaczyńskiego, przedstawia jego nieznane dotąd oblicze. Jest drugą twarzą kampanii lidera PiS. Jak naprawdę wyglądają relacje między Martą Kaczyńską a stryem i jego sztabem? I jaką rolę widzi dla siebie mąż Marty, Marcin Dubienecki, który nigdy nie krył politycznych ambicji? „Operacja Marta" - w najnowszym numerze WPROST.

Ponadto w tygodniku - Polska po wygranej Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego. O zagrożeniach dla demokracji, jakie niesie ze sobą ewentualna wygrana kandydata Platformy Obywatelskiej pisze Marek Migalski, politolog, eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości. O tym, że wygrana lidera Prawa i Sprawiedliwości stanowi zagrożenie dla polskiej państwowości, przekonuje Tomasz Wołek, publicysta popierający marszałka Sejmu. Jaka będzie Polska po wyborach - o tym w najnowszym WPROST.

W tygodniku również felieton Zbigniewa Hołdysa, który już wybrał. Na wybory się nie wybiera. Jego zdaniem, najbliższe wybory są stracone, a to, kto je wygra nie ma większego znaczenia dla przyszłości Polski. Co zatem ma znaczenie i do kogo należy przyszłość w Polsce były lider grupy Perfect pisze w felietonie z cyklu „Ale wkoło jest wesoło".

Jan Wróbel natomiast ma swoje powody, by... oglądać spoty wyborcze. Dzieli się nimi na łamach najnowszego wydania tygodnika WPROST. Siedem powodów, dla których warto oglądać spoty - na łamach WPROST. Z kolei w cyklu „Bajki polityczne" Grzegorz Markowski prezentuje „Jarosława Kaczyńskiego na testach u Pippi Långstrumpf".

A w felietonie kulinarnym, zupełnie bez polityki, Magda Geissler pisze o szparagach. Podobno jedne z najlepszych w Europie pochodzą z Polski. A dokładniej - z okolic Gorzowa Wielkopolskiego. Do czego można uzyć szparagów i jak się je podaje - w najnowszym WPROST.

Tygodnik WPROST w kioskach od poniedziałku, 14 czerwca. E-wydanie tygodnika na www.wprost.pl - już w niedzielę w południe. Szczegóły - na www.wprost24.pl.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (2)
Brak mi słów.

Nawet Pani Marta zaciągnięta do tej śmierdzącej gry.

Zaczynam jednak wierzyć tym stwierdzeniom że Pan J. zrobi wszystko aby tylko otrzymać ten stołek.

Aż się boje takiego prezydenta.
  • 2010-06-15 10:15:18
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
dudusdudus
niech polonia amerykanska sobie usiadzie na czterech literach i niewybiera nam prezydenta bo to nie oni z nim beda sie meczyc przez piec lat

  • 2010-06-21 19:40:51
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn