english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Tysiące fałszywych funtów odkryto w Northop, koło Flintshire.

2010-05-22 01:29:39Dzięki wspólnej akcji Policji Północnej Walii i oddziału z West Yorkshire na terenie Flintshire oraz Yorkshire  przez ostatnie dwa dni odkryto w sumie £ 600.000 fałszywych banknotów.

Rzecznik West Yorkshire Police powiedział: "W środę, 19 maja funkcjonariusze do walki z przestępczością zorganizowaną wraz z policją drogową,  na autostradzie M62, niedaleko skrzyżowania 22 w Saddleworth Moor,  zatrzymali samochód marki Range Rover.

"We wnętrzu samochodu znaleziono około £ 250,000  podrobionych banknotów.
W wyniku dalszych badań urzędnicy wydziału ds. przestępstw, wspierani przez Policję Północnej Walii, wykonali nakaz przeszukania na użytkach rolnych w Northop. Na farmie oficerowie znaleźli około £ 350.000 podrobionych banknotów i urządzenia, które mogą być stosowane do fałszowania pieniędzy."

Mężczyzna - 50 lat pochodzący z Północnej Walii oraz około 60-letni mężczyzna z Bradford zostali aresztowani w związku ze sprawą i oboje w dalszym ciągu przebywają w areszcie. Ponad to, w związku ze sprawą, aresztowano dwóch mężczyzn z Leeds.

Dochodzenie jest w toku.


Tłumaczenie polishlink.org

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn