Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Robert Kubica w GP Monako trzeci

2010-05-16 17:29:50

Po widowiskowym, emocjonalnym i chyba najbardziej prestiżowym wyścigu GP Monako, ostatecznie Robert Kubica  uplasował się na trzeciej pozycji za Sebastianem Vettel i Marco Webberem który zwyciężył.

Polak po starcie mimo dobrej drugiej pozycji startowej, i nie spóźnionego startu nie był w stanie powstrzymać Sebastiana Vettla startującego z pola trzeciego. Już przed pierwszym zakrętem stracił drugie miejsce, i pomimo dobrej jazdy i walki o odzyskanie pozycji, nie zdołał już do końca wyścigu wyprzedzić prowadzących Red Bullów, Marca Webbera zaczynającego wyścig z pole position i już wspomnianego S.Vettel. GP Monako to jeden z najchętniej oglądanych Grand Prix sezonu, które przysporzyło zawodnikom sporo trudności oraz było podczas niego kilka incydentów. Tuż po starcie na pierwszej rundzie rozbił się w tunelu Nico Hulkenberg, i w podobny sposób, czyli przez wypadek bądź awarię bolidu, nie skończyło wyścigu 12 zawodników, czyli połowa stawki startujących. Ostatecznie Polak reprezentujący Renault zajął trzecie miejsce, a w klasyfikacji ogólnej jest na siódmej pozycji z 59 punktami. "Cenzor"

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (2)
bolekbolek
Tak trzymaj Robert.
  • 2010-05-17 10:30:57
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Fakt Kubica pojechał naprawdę dobrze.

Ciężki wyścig, ale jednak dał radę.
  • 2010-05-17 10:32:43
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn