Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

BNP żąda zamknięcia granic dla muzułmanów

2010-04-23 17:29:21

Brytyjska Partia Narodowa apeluje o całkowite zamknięcie granic Wielkiej Brytanii dla imigrantów z krajów islamskich. W manifeście wyborczym przedstawionym dzisiaj w Stoke przez lidera BNP Nicka Griffina muzułmanów określono jako „śmiertelne zagrożenie” dla UK.

Problem radykalnego ograniczenia imigracji jest głównym tematem programu wyborczego BNP. Główne założenia to zezwolenie na wjazd nowych imigrantów tylko w wyjątkowych okolicznościach oraz deportacja wszystkich nielegalnych przybyszów. Brytyjscy nacjonaliści proponują również finansowe gratyfikacje dla rezydentów, którzy zgodzą się na „powrót do krajów ich pochodzenia”. Nowością w programie jest zapowiedź kontroli wszystkich decyzji o przyznaniu brytyjskiego obywatelstwa od 1997 roku. Griffin powiedział, że Wielka Brytania jest „pełna” i nadszedł czas, by „zamknąć drzwi”. W manifeście przeczytać też można, że „nie powinno być jakiejkolwiek dalszej imigracji z krajów muzułmańskich, ponieważ jest ona jednym z największych zagrożeń dla przetrwania naszego narodu”. Inne propozycje BNP, które znalazły się w przedstawionym programie, to np. wystąpienie Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, wycofanie wojsk z Afganistanu oraz wprowadzenie ograniczeń dla importu z Chin w celu ochrony miejsc pracy w brytyjskim przemyśle. Wybór Stoke na przedstawienie programu wyborczego nie był przypadkowy, bo BNP ma w tym mieście aż ośmiu radnych. Partia liczy, że właśnie z tego regionu będzie wybrany ich pierwszy przedstawiciel do Westminsteru. Źródło: Goniec.com

Sonda
Czy zgadasz się z manifestem wyborczym BNP, w sprawie muzułmanów?
Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn