Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Darmowy komputer i dostep do Internetu dla osób o niskich dochodach

2010-04-13 14:28:28

HOME Access Grant to dotacja rządowa dla rodzin o niskim dochodzie na zakup komputera i/lub oplat za podlączenie do Internetu przez co najmniej rok.

Ta inicjatywa ma na celu pomoc najbiedniejszym rodzinom z dziećmi w klasach od trzeciej do szóstej (w wieku od 7 do 14 lat), które otrzymują zasilki i nie mają w domu Internetu. Glówną zasadą. którą kieruje sie rząd przy przyznawaniu dotacji, jest to, ze jezeli twoje dziecko kwalifikuje sie na darmowe obiady w szkole, powinieneś otrzymać home access grant.

Jeśli jesteś zainteresowany ubieganiem sie o dotacje, zadzwon pod numer telefonu 0333 200 1004 lub zajrzyj na strone www.homeaccess.org.uk. Jezeli kwalifikujesz sie na otrzymanie dotacji, powinieneś otrzymać pieniądze w ciągu trzech tygodni.

Maksymalna suma dotacji to 528 funtów, które nalezy wydać na komputer (laptop, PC lub notebook) i roczną oplate za podlączenie do internetu.

Komputer nalezy zakupić w sieciach sklepów, które dolączyly sie do programu, miedzy innymi Comet, Phones4U czy Misco.

Jeśli twoje podanie zostanie zaakceptowane, pieniądze otrzymasz jako kupon (voucher), który nalezy zrealizować do trzech miesiecy.

www.thisissouthdevon.co.uk

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 11)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn