Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Polska pogrążona w żałobie!

2010-04-11 01:13:05

Cały świat pogrążony w żalu z Polską. Rano, gdy Prezydent Lech Kaczyński wraz z delegacją leciał do Katynia na obchodzy 70. rocznicy zbrodni Katyńskiej, samolot rozbił się.  O 8:56 zgineli wszyscy pasażerowie, w tym najwyższe osobistości Rządu Polskiego. Cała Polska pogrążona jest w bólu…

W samolocie było 96 osób – 88 członków delegacji do Katynia i 8 osób załogi. Wszyscy zginęli. Bronisław Komorowski ogłosił tygodniową żałobę narodową, będzie pełnił także funkcję głowy Państwa, do najbliższych wyborów. A te informacje przygotował dla Państwa Tomasz Słodki.


 Miliony Polaków jednoczą się w bólu po stracie najważniejszych osób w Państwie. Dziś nad ranem w katastrofie lotniczej zginęli m.in. Prezydent Lech Kaczyński. Bronisław Komorowski wygłosił orędzie, wspomniał w nim m.in. o ogłoszonej, tygodniowej żałobie oraz wcześniejszych wyborach prezydenckich.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn