Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Pierwsze oskarżenia po zabójstwie na stacji metra

2010-03-29 14:37:55

Dwanaście osób zostało oskarżonych w sprawie zabójstwa 15-letniego nastolatka, do jakiego doszło 25 marca na jednej ze stacji londyńskiego metra.

Sofyen Belamouadden został otoczony przez grupę nastolatków, którzy przewrócili go na ziemię i ranili nożami - informuje BBC. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, jednak odniesione obrażenia okazały się zbyt poważne i lekarzom nie udało się uratować życia nastolatka. 15-latek był uczniem Henry Compton School w dzielnicy Fulham. Czterech oskarżonych jest w wieku 16 lat, a ośmiu w wieku 17 lat - wszyscy pochodzą z południowego Londynu. Oprócz dwunastu oskarżonych w areszcie znajduje się jeszcze siedem osób. Policja prowadząca śledztwo uważa, że atak gangu był wcześniej zaplanowany. Grupa osób odpowiedzialna za śmierć 15-latka, była widziana na stacji Vicotoria nocą, dzień przed dokonaniem zbrodni. Zgodnie z informacjami pochodzącymi od sklepikarza ze stacji, kilka tygodni wcześniej ten sam gang zaatakował innego nastolatka. Źródło: Cooltura

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (1)
Ja kiedyś widziałem w centrum Londonu, kilkadziesiąt małoletnich podczas takiego zajścia.

Masakra na co pozwala się Brytyjskim dzieciom.

Ponieważ uważam ze to wina wychowania.
  • 2010-04-01 22:39:31
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn