Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

„Seks z prostytutka nie jest zdrada”

2010-03-29 14:31:08

Wyniki sondażu przeprowadzonego wśród Brytyjczyków na zlecenie „News of the World” pokazują, że co trzeci mężczyzna i co czwarta kobieta zdradziła swojego stałego partnera.

W Wielkiej Brytanii w monogamię nie wierzy 20 proc. mężczyzn, a także co ósma brytyjska kobieta. Dodatkowo 20 proc. ankietowanych pań uważa, że seks z prostytutką nie jest zdradą. Mężczyźni są podobnego zdania, gdyż większość z nich uważa, że korzystanie z usług prostytutek jest jedynie pewnego rodzaju transakcją. To tylko usługa, bez emocjonalnego związku - mówi psycholog Susan Quilliam. Co skłania Brytyjczyków do zdrady? Dla 75 proc. najważniejszą przyczyną jest nuda w związku i łóżku. Dla 60 proc. to forma dowartościowania, która sprawia, że czują się bardziej atrakcyjni. Eksperci uważają, że osób, które poszukują seksu poza małżeństwem czy związkiem nieformalnym będzie przybywać. Jako główny powód wskazują serwisy społecznościowe, które ułatwiają znalezienie osoby o podobnych potrzebach. Przeprowadzone badanie pokazało, iż 13 procent mężczyzn w wieku od 25 do 29 lat znalazło kochankę na Facebooku.

Artykuł pochodzi z:
Oceń artykuł
(głosów: 2, suma ocen: 8)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (5)
tinitini
Nie do końca  mogę  się z tym zgodzić że sex z prostytutką nie jest zdradą ponieważ znam przypadki gdzie po takiej usłudze narodziło się cholera wie skąd uczucie .I pozamiatany już stary teoretycznie dla kogoś rutynowy związek , nazwałem go tak bo przeważnie tak jest że korzystamy z tego typu usług bo  do naszego wyrka wtargnęła rutyna .Ale w dzisiejszych czasach zdrada ,to przykre ale staje się czymś czym może pochwalić się coraz większa liczba osób . Zauważcie że praktycznie  już w każdym serialu telewizyjnym nastąpiła zdrada ,pisze o tym ponieważ mają one duży wpływ na nasze życie szczególnie kobiety podatne są na tego typu przekaz. Ale po zdradzie przychodzą takie uczucia "u niektórych" jak wyrzuty sumienia I TO BY MNIE ZNISZCZYŁO PABłagam! Zadbaj o ortografię. Oczy normalnie bolą :>

anieliczka
  • 2011-05-14 21:33:01
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
tini napisał(a):
Nie do końca  mogę  się z tym zgodzić że sex z prostytutką nie jest zdradą ponieważ znam przypadki gdzie po takiej usłudze narodziło sie cholera wie z kąd uczucie .I pozamiatatny już stary teoretycznie dla kogoś rutynowy związek , nazwałem go tak bo przeważnie tak jest że korzystamy z tego typu usług bo  do naszego wyrka wtargneła rutyna .Ale w dzisiejszych czasach zdrada ,to przykre ale staje sie czymś czym może pochwalić się coraz większa liczba osób . Zauwaszcie że praktycznie  już w każdym serjalu telewizyjnym nastąpiła zdrada ,pisze o tym ponieważ mają one duży wpływ na nasze życie szczegulnie kobiety podatne są na tego typu przeakz. Ale po zdradzie przychodzą takie uczucia "u niekturych" jak wyżuty sumienia I TO BY MNIE ZNISZCZYŁO PA


Zgadzam się z Tobą.

Ja uważam że kierujemy się w swoim postępowaniu codziennym w złym kierunku już od dawna.

A najgorsze jest to że przy akceptacji większości, rzeczy anormalne stają się "normalne" w naszym życiu.

Nic tylko płakać.
  • 2011-05-15 12:00:31
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
xx
jak mozecie twierdzic ze sex z prostytutka nie jest zdrada oczym wy mowicie jest to tak samo zdrada .ludzie sami to akceptujecie dlatego jest tyle tego .od prostytutki sie zaczyna potem konczy sie na kochnce i nieslubnych dzieciach czy ktos pomyslal o zonie co ona czuje a gdzie sa dzieci one sie na swiat nie prosily .slub biezemy poto zeby sie bawic czy poto zeby sie razem byc do konca gdzie sie podziala moralnosc ten co zdradza jest piepszonym egoista myslacym o sobie nie liczacym  sie z nikim i zniczym zanim zdradzcie zastanowcie sie czy warto dla 1 chwili uniesienia przekreslic cale swoje zycie.
  • 2011-06-21 13:29:25
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Najlepiej być singlem i skorzystać kiedy trzeba z usług odpowiedniej osoby. No ale związek i zdrada - wolałbym nie wiedzieć pewnie bym był strasznie zazdrosny.
  • 2011-06-22 18:12:11
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Jeśli jest się w związku, a dochodzi do macanek, przytulanek, pocałunków lub seksu to ZAWSZE JEST ZDRADA. Zawsze. Nie ma podziału między mniejszą zdradą a większą. Zdrada to zdrada. W ciąży też nie można być tylko w połowie. Jeśli człowiek dopuszcza do siebie możliwość zalecać się do kogoś innego niż partner/ka, to chce zdradzić lub zdradza.

I zdrada prędzej czy później wyjdzie na jaw. Tak jak kłamstwa i krętactwa. A zdrada jest krzywdą dla naszych partnerów, dla niektórych tak wielką, że kończy się tragedią, więc nie warto ryzykować cudzych uczuć, bo nasze również mogą zostać wystawione na próbę. I nikt mnie nie przekona do zmiany zdania w tym temacie.
  • 2011-06-22 18:49:18
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn